League of Legends r.

Najpopularniejsze pary w LoL-u cz. 6

Nadszedł czas na walentynki. Miłość unosi się w powietrzu, a my mamy dla Was kolejną część serii "Najpopularniejsze pary w LoL-u". Kogo tym razem połączyli fani? 

Jeśli tęskniliście za porcją fanowskich par lub po prostu macie dosyć wszechobecnych Xayah i Rakana, to mamy dla Was kolejną (już szóstą) część najpopularniejszych par.

Jak to od zawsze w serii bywało, przedstawimy Wam 5 fanowskich połączeń bohaterów. Nie zabraknie każdej z możliwości, także jeśli lubicie patrzeć na związki damsko-damskie lub męsko-męskie, to będziecie zadowoleni (a jeśli nie lubicie – wiecie, czego się spodziewać).

Jako że jest to już 6 część, to niektóre rysunki mogą nieco zaskoczyć, jednak w każdym przypadku para jest popularna i ma sporą grupę fanów (nawet jeśli na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to wymysł garstki graczy).

Wszystkich tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać tej serii, zapraszamy do poprzednich części:

Najpopularniejsze pary w LoL-u cz. 1

Katarina i Garen
Diana i Leona
Lux i Ezreal
Nidalee i Rengar
Sona i Draven

Najpopularniejsze pary w LoL-u cz. 2

Caitlyn i Vi
Ashe i Tryndamere
Lulu i Veigar
Syndra i Zed
Taric i Ezreal

Najpopularniejsze pary w LoL-u cz. 3

Ahri i Wukong
Tristana i Teemo
Riven i Zac
Shyvana i Jarvan IV
Akali i Shen

Najpopularniejsze pary w LoL-u cz. 4

Lux i Jinx
Riven i Yasuo
Taliyah i Ekko
Ahri i Vladimir
Graves i Twisted Fate

Najpopularniejsze pary w LoL-u cz. 5

Xayah i Rakan
Ahri i Sona
Riven i Talon
Janna i Yasuo
Lux i Katarina

Najpopularniejsze pary w LoL-u cz. 6

26. Nami i Miss Fortune

Nasze dzisiejsze zestawienie otwierają Nami i Miss Fortune. Zanim jednak powiedzie, że te dwie bohaterki nic nie łączy, wyobraźcie sobie taką sytuację: młoda pani kapitan podczas jednej z morskich wypraw wypada za burtę swojego statku. Głęboko pod taflą wody znajduje ją syrena, która ratuje jej życie. Brzmi romantyczne? Oceńcie sami. Ale wiele fanów uznało, że jest to wręcz idealna historia, przez co przedstawiali ją na dziesiątkach fanartów.

Źródła: klik, klik, klik.

27. Sona i Lee Sin

Sona i Lee Sin to jedna z tych par, na którą zapewne kiedyś trafiliście. Nietrudno też zgadnąć, dlatego fani połączyli akurat tę dwójkę. Historia tragicznej miłości, gdzie Lee Sin nigdy nie zobaczy ani nie usłyszy swojej ukochanej. Para stała się na tyle popularna, że doczekała się licznych opowiadań czy historyjek obrazkowych, np. klik, klik. A jak Wy ją oceniacie? Czy związek Sony i Lee Sina miałby sens w realnym życiu?

Źródła: klik, klik, klik, klik, klik.

28. Ahri i Thresh

Jeśli śledzicie twórczość Mimi (zobacz – Galeria prac: MimiLovesFoxes), to bardzo możliwe, że niejednokrotnie natknęliście się na wzmiankę o tym, że Ahri i Thresh to jedna z jej ukochanych par w LoL-u. Kolejną fanką tego połączenia jest także Gumae (zobacz – Galeria prac: Gumae), stąd też to głównie ich prace zalewają internet. Sprawiło to, że inni gracze również zainteresowali się takim połączeniem i ilość jego zwolenników wzrosła bardzo szybko. Należycie do tej grupy?

Źródła: klik, klikklik, klik, klik.

29. Zyra i Varus

Bardzo możliwe, że nie spodziewaliście się takiej pary. Jednak jak się okazuje, ma ona sporu fanów, a część z nich uważa, że Zyra i Varus to ich ulubione połączenie w całym uniwersum League of Legends. Trudno powiedzieć, jak zmieniły się losy tej pary po wprowadzeniu nowego lore Varusa, ale zapewne znajdą się ci, którzy dalej będą uważali, że ta dwójka pasuje do siebie idealne. A Wy co myślicie?

Źródła: klik, klik, klik, klik, klik, klik.

30. Zed i Kayn

Nie mogło zabraknąć i tego typu pary. Jak się okazało po komentarzach pod poprzednią częścią, na How2Play nie brakuje fanów łączenia Zeda z Kaynem. I choć opinie na temat par męsko-męskich są mocno podzielone, to nie można powiedzieć, że nie jest to para popularna – znaleźć można z nimi pokaźną galerę fanartów od różnych autorów.

Źródła: klik, klik, klik, klik, klik, klik.

Jak zwykle dajcie znać, która para spodobała Wam się najbardziej. Czy w tej część trafiło się Wasze ulubione połączenie? A może poznaliście takie, którego wcześniej nie mieliście okazji zobaczyć? Podzielcie się opiniami w komentarzach oraz jeśli wciąż nie trafiła się para, która najbardziej lubicie – napiszcie o niej.