League of Legends r.

Galeria prac: MimiLovesFoxes

Fani Ahri, Xayah i Rakana zapewne ją znają. MimiLovesFoxes, znana także jako po prostu Mimi, to autorka wielu fanartów z League of Legends. Zobaczcie jej charakterystyczną kreskę.

Niedługo po wydaniu Xayah i Rakana internet zalały fanarty tej dwójki. Wśród nich pojawiły się rysunki o bardzo charakterystycznej kresce, które szybko zostały rozpowszechnione i zobaczyć je można było na dziesiątkach stron o tematyce LoL-a. To właśnie wtedy niejaka MimiLovesFoxes zyskała o wiele większą sławę, a jej profile odwiedziła masa nowych osób.

Mimi, czasem pojawiająca się również pod pseudonimem MidoriNemurase, to dziewczyna z Argentyny, która kocha LoL-a, lisy, zakupy oraz Ahri (w swoim opisie dodaje również, że podobają jej się „dziwne rzeczy”). Aktualnie ma 16 lat.

Galeria Mimi jest cały czas aktualizowana i wydawać się może, że autorka ta nie ma nic więcej do roboty poza rysowaniem. Chwilę po ujawnieniu Xayah i Rakana narysowała kilka prac z nimi w roli głównej. Po zapowiedzi Elementalist Lux – dodała do swojej galerii każdą wersję bohaterki. Reakcja na wygląd nowej Evelynn również była natychmiastowa.

Zobaczcie, jak prezentują się rysunki Mimi. Jednak uważajcie – galeria jest naprawdę ogromna.

Galeria prac: MimiLovesFoxes

MimiLovesFoxes

MimiLovesFoxes

Dajcie znać, jak podobają Wam się powyższe prace. Która okazała się najładniejsza? Lubicie takie styl? Słyszeliście o Mimi wcześniej? Napiszcie o tym w komentarzach.