League of Legends r.

Galeria prac Gumae

Dziś przyjrzymy się pracom dziewczyny, której pomysły na skiny spodobały się wielu czytelnikom How2Play. O kim mowa? O Gumae, fance League of Legends z Wenezueli. 

Gumae, a właściwie Mary Montés, to rysowniczka z Wenezueli, która sławę zdobyła przez liczne fanarty z League of Legends oraz pomysły na skiny do tej właśnie gry. Dziewczyna ta nie ukrywa, że rysowanie to nie tylko jej pasja, ale też sposób na zarobek, przez co każdy chętny może zamawiać u niej prace lub wspierać ją poprzez patreon.com.

Czytelnicy How2Play Gumae poznać mogli przez kilka z jej pomysłów: Czarodziejkę Gwiazd Ahri, Pannę Młodą Dianę (8 pomysłów na nowe skiny cz. 9), Ahri Złodziejkę Dusz (8 pomysłów na nowe skiny cz. 10), czy Basenową Taliyah i Nami (8 pomysłów na nowe skiny cz. 5).

Autorka ta jest nie tylko fanką League of Legends (choć to właśnie LoL jest główną tematyką jej prac), w jej galerii znajdziemy kilka rysunków z Overwatcha czy też jej własne, wymyślone bohaterki. Jeśli ktoś z Was obserwuje ją w Internecie, to wie, że chętnie tworzy też wszelkie prace dla dorosłych (również z bohaterkami z LoL-a), jednak nie będziemy ich tutaj pokazywać. Sama Gumae niechętnie publikuje je bez cenzury, dlatego jeśli ktoś z Was skończył 18 lat i chciałby coś takiego obejrzeć – może zostać jej patronem na patreon.com.

Tutaj znajdziecie jedną z jej galerii. A teraz, bez zbędnego przedłużania, zapraszamy do obejrzenia rysunków wykonanych przez Gumae (nie dodaję prac, które pojawiły się już jako pomysły na skiny w starszych artykułach).

Galeria prac Gumae

gumae

Gumae poza tego typu pracami, publikuje również szybkie szkice i nieskończone obrazki np. Taliyah, Lux i Jinx, a po jej krótkich historyjkach obrazkowych można wywnioskować, że jest fanką niektórych par (Zed i Syndra, Jinx i Lux, Teemo i Tristana). Poza tym lubi ilustrować scenki z życia Ahri i Syndry np. 1, 2, 3.

To oczywiście tylko część jej wszystkich prac. Autorka aktywnie uzupełnia swoje profile, więc możemy spodziewać się kolejnych pomysłów na ciekawe skiny oraz dużej ilości nowych fanartów.

Napiszcie w komentarzach, jak podobają Wam się rysunki tej dziewczyny. Który najbardziej przypadł Wam do gustu? Podobają Wam się jej pomysły na skórki?