League of Legends r.

Najpopularniejsze pary w LoL-u cz. 1

Fani gier, anime czy filmów od zawsze szukali romansów w swoich ulubionych tytułach. Część z nich jest prawdziwa i potwierdzona przez autorów, część zupełnie wymyślona i promowana przez fandom. Jakie pary lubią fani LoL-a?

Śledząc różne strony z obrazkami, filmami i ogólnie twórczością fanów zauważyłam, że dużo jest tam fanartów przedstawiających różne ulubione pary z LoL-a. Odkąd dołączyłam do społeczności graczy, słyszałam wiele dyskusji na temat tego, jacy bohaterowie mogliby być razem, którzy do siebie pasują oraz jakie połączenia są po prostu urocze. Niektóre z tych prac pojawiają się znacznie częściej od innych. Ułożyłam więc zestawienie najsławniejszych par z LoL-a. Kolejność przypadkowa.

Najsławniejsze pary z LoL-a

1. Katarina i Garen

katarina-garen

Źródła: klik.

Blitzcrank na swoim portalu randkowym, Fleshing Compatibility Services, uznał, że Garen i Katarina stanowią idealną parę. Oni sami, oficjalnie rywale, prywatnie nie do końca prowadzą wojnę. Mamy wiele oficjalnych przesłanek, że ta dwójka czuje do siebie coś więcej. Garena i Katarinę możemy zobaczyć m.in. na obrazku Dino Gnara.

2. Diana i Leona

leona-diana02

leona-diana01

Źródła: klik, klik.

Jak Słońce i Księżyc, Leona i Diana są zupełnie różne. Ale podobno przeciwieństwa się przyciągają. Być może właśnie to sprawiło, że para ta ma tak duże grono fanów. Fanom anime przypominać to może tytuł “Kannazuki no Miko”, gdzie między kapłankami Słońca i Księżyca zrodziło się uczucie.
Bardzo dużo obrazków i komiksów na temat bliskiej relacji Diany i Leony znajdziemy np. na dianamoonfall.tumblr.com

3. Lux i Ezreal

lux-ez01

lux-ez

lux-ezreal

Źródła: klik, klik, klik.

Lyte na Howling Abyss mówi do Ezreala: “Czy to prawda, co słyszę o tobie i pannie Crownguard? Hm…?”, co sugeruje plotkę, w której Lux i Ezreal być może są razem lub czują do siebie coś więcej. To lub fakt, że postacie te w jakiś sposób do siebie pasują, sprawiły, że para ta jest dość popularna, szczególnie wśród fanów Lux (Ezreala również, ale ci raczej dają ją jako zaprzeczenie teorii, w której partnerem Ezreala jest Taric. Ale na to też przyjdzie pora). Dodatkowo cała historia o ich związku urozmaicona jest tym, że brat Lux – Garen, niespecjalnie cieszy się z ich relacji i próbuje w niej przeszkodzić.

4. Nidalee i Rengar

Nidalee i Rengar to kolejna para rywali, których być może łączy coś więcej. Ona i on to łowcy z dzikim, drapieżnym instynktem i mimo, że niektórym kojarzy się to z zoofilią, para ta zdobyła grono fanów i doczekała się wielu fanartów.

5. Sona i Draven

draven-sona

sona-draven

Źródła: klik, klik.

Para spopularyzowana przez Zuli z zulidoodles.tumblr.com. Pomysł ten został przyjęty bardzo ciepło przez fanów LoL-a, przez co dziś możemy znaleźć wiele takich fanartów, a nawet fanów, którzy pokazują swoje poparcie dla Dravena i Sony przez cosplay, przebierając się za te postacie.
Osobiście uważam, że pomysł Zuli jest urzekający, a jej komiksy przekonują, że ta dwójka może do siebie pasować.

Jak Wam się podoba to zestawienie? Lubicie którąś z tych par? Piszcie w komentarzach! W drugiej części pojawią się inni bohaterowie, ale zdradzę, że będzie wśród nich m.in. Caitlyn, Tryndamere, Lulu oraz… Taric. Druga część zestawienia niebawem!
[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]