r.

Kary za boostowanie MMR już niedługo

Riot zapowiedział już ukaranie graczy, którzy uczestniczyli w procesie boostowania kont. Zobacz co ich czeka!

Rioter Rhojin, Specjalista od Zachowań Graczy dla Riot Games, wypowiedział się na temat nadchodzących sankcji

“Hej wszystkim,

Przez poprzednie sezony skupialiśmy się na wykrywaniu i karaniu graczy zamieszanyh w boostowanie MMR różnymi sposobami. W ciągu ostatnich siedmiu miesięcy kilka naszych zespołów pracowało razem nad znacznymi ulepszeniami metod wykrywania, by zapewnić nawet więcej nacisku na boosterów i boostowanych.

Teraz, po miesiącach ciężkiej pracy i zaangażowania, jesteśmy w stanie agresywnie ścigać graczy, którzy uczestniczyli w tym procesie. Następne tygodnie przyniosą kary dla ponad 70,000 osób, których konta były boostowane w roku 2015. Nie tylko oni zostaną ukarani. Startując od dziś, wypuszczamy fale banów. Dotkną tych, których konta zostały zboostowane w tym sezonie.

For those who are new to League of Legends and for anyone who needs a little refresher, a MMR Boosting punishment is not something to disregard. Anyone punished will face the following punishment :

Dla tych, którzy są nowi w League of Legends i tych, którzy potrzebują małego przypomnienia, kara za boostowanie MMR nie jest czymś co można zignorować. Kary są następujące:

  • Dwutygodniowe zablokowanie
  • Usunięcie wszystkich poprzednich nagród za sezon (Zwycięskie skórki, obramówki, ikony, skórki do wardów)
  • Niemożliwość otrzymania nagród za sezon 2015
  • Ponowne złamanie zasad będzie skutkowało permanentnym zablokowaniem konta”