League of Legends r.

Galeria prac: CrystalMew

Dzisiaj galeria prac w bardziej komiksowym stylu. Oto CrystalMew i jej fanarty. Spodziewajcie się dużo postaci i skórek (Arcade, Academy, Sweetheart itd.) oraz par, np. Lux i Katarina. 

Pamiętacie galerię MimiLovesFoxes? Artystów o bardzo charakterystycznej, komiksowej kresce jest o wiele więcej, więc jeśli lubicie takie klimaty, to dziś mamy dla Was kolejny zbiór prac, tym razem od autorki ze Stanów Zjednoczonych.

CrystalMew to 25-letnia rysowniczka (w maju skończy 26 lat), która jak sama przyznaje, lubi rysować, choć nigdy nie zależało jej na wyświetleniach czy szczególnej sławie. Profil na DeviantArt założyła dużo ponad 10 lat temu i choć aktualnie już go nie prowadzi (wciąż jest aktywna np. na Twitterze), to pozostało na nim sporo prac związanych z League of Legends. I to prac, które nie raz przewijały się również na How2Play.

Jej Lux i Katarinę znaleźć mogliście w artykule Najpopularniejsze pary w LoL-u cz. 5, a Jinx w Skórki Star Guardian i fandom.

Dziś pokażemy Wam resztę jej rysunków, a zainteresowanych zachęcamy do przejrzenia całego Twittera.

Galeria prac: CrystalMew

CrystalMew

CrystalMew

Jak podoba Wam się taki styl? Oceńcie w komentarzach. Możecie również napisać, jakie galerie chcielibyście w najbliższym czasie – mile widziane konkretne propozycje w postaci linków do kont autorów, jak i podawanie, jaki styl prac lubicie lub których postaci Wam brakuje.