League of Legends r.

Skórki Star Guardian i fandom

Minęło dopiero kilka dni od zapowiedzi najnowszych skinów z serii Star Guardian. Fani jednak nie czekali zbyt długo. Już teraz możemy spotkać w Internecie dużo fanartów. I nie tylko. 

Niedawno pokazywaliśmy tapety z motywem Star Guardian – na komputer, jak i na telefon. Znajdziecie je tutaj: klik. Dziś chciałabym pokazać Wam twórczość fanów League of Legends w tym temacie. Jak wiadomo, gra ma masę utalentowanych graczy. W Internecie znajdziemy rysunki robione cyfrowo, szkicowane ołówkiem, kredkami, farbami. Kiedyś pojawiły się również pluszaki szyte przez fanów.

Skórki Star Guardian i fandom

star_guardian_janna_by_lighane-daii16p star_guardian_jinx_by_lighane-daie82y star_guardian_lulu_by_lighane-daimi42

Na początek znana już nam Lighane. Autorka nie dość, że umie przedstawić dowolną skórkę we własnym stylu, to jeszcze jest bardzo szybka. Fanart Jinx pojawił się niedługo po premierze – dosłownie po kilku godzinach. Lighane regularnie dodaje nowe rysunki, więc spodziewać się możemy też Star Guardian Poppy.

tumblr_odv2a0rasq1upiu8jo1_1280

Pewnie spodziewaliście się samych rysunków. A tu niespodzianka. Pewnie kojarzycie Sosenkę i jej makijaże. To, że zrobi ona coś ze Star Guardian, było dość oczywiste. Tak więc możecie podziwiać jej przemianę w Star Guardian Jinx.

tumblr_ods3sh69i41tlxgsgo1_540

tumblr_ods4d2oaka1rgj7ubo1_500

tumblr_ods52nknok1tvo2c3o1_500

tumblr_odslnn185t1rgj7ubo1_500

tumblr_odsc4stwzu1rgj7ubo1_500

Pamiętacie kiedyś wpis o animacjach z Tumblra, które przedstawiają daną skórkę z dodanymi efektami? Oczywiście fani już zrobili takie gify dla najnowszych skórek Czarodziejek Gwiazd.

tumblr_odxdx4ju3q1qavn4xo1_500

Star Guardian Lulu od Appoggiatura

tumblr_odw5m3numr1vtkkqno1_500

Star Guardian Jinx od ProofMe

tumblr_odtu3oedi41vze7d2o1_500

Star Guardian Janna od Winthea

tumblr_odwakgiuef1vu6gxgo1_500

Autorka: Disanvel

tumblr_oduv5gu8yo1rdwv75o1_1280

tumblr_odwyde3kxc1qllbspo2_1280

Star Guardian

Cóż, nie da się nie zauważyć, że nie ma rysunków z Poppy. Niestety nie udało mi się znaleźć takich, które były na tyle dobrej jakości, by tutaj je pokazać. Część z nich to po prostu zdjęcia szkiców i być może autorzy niedługo opublikują ukończone prace.

Fani cosplayu już przygotowują stroje do nowych skórek. Widziałam kilka projektów, np. na Tumblr. Jednak są to pojedyncze części stroju i póki co nie ma czego pokazywać. Ale to wszystko oznacza, że niedługo w Internecie pojawią się kolejne ciekawe cosplaye z League of Legends.

Jak widać fani LoL-a są bardzo aktywni i kreatywni. Do tego można uznać, że nowe skiny bardzo przypadły graczom do gustu. Nie licząc oficjalnych prezentacji, na samym YouTubie można znaleźć już kilkanaście filmików z udziałem tychże skórek. Gracze publikują na swoich kontach w Internecie screeny z recallu, ich wygląd czy zestawienie pięciu bohaterek, gdy te wylatują z bazy.

A jak jest z Wami? Też udzielił Wam się ten szał na skiny z serii Czarodziejek Gwiazd? Czy może uważacie, że są zbyt przesłodzone, kolorowe i dziewczęce? Jakie jest Wasze zdanie? Być może ktoś z Was zajmuje się rysowaniem i chciałby podzielić się swoim fanartem? Piszcie w komentarzach.