r.

Wysokie dotacje za granie?

Ile pieniędzy można zarobić na streamowaniu? Z pewnością bardzo dużo. Drobne dotacje, subskrypcje i zarobek z reklam to sposoby, które pozwalają dużej ilości streamerów utrzymać się, bądź porządnie dorobić. Zdarza się również, że wyjątkowo hojny widz wpłaca darowiznę w wysokości kilkudziesięciu tysięcy dolarów.  Do jakiego typu osób trafiają tak duże kwoty?

Przeczytaj dziś również na How2Play w dziale Gamer Life Style:

 

A jeżeli jesteś zainteresowany nowościami związanymi z platformą twitch.tv, zajrzyj tutaj:

Okazuje się, że na największą hojność ze strony bogatszych widzów mogą liczyć nie tylko osoby, które reprezentują najwyższy poziom umiejętności w danej dziedzinie – jak: Pasha, Olafmeister, nightblue3 czy ”szrut” – ale również te kontrowersyjne.

tumblr_inline_netzanNSww1rwlqc3

 

Pink_Sparkles, PhantomL0rd czy Nicktron to ludzie, którzy zyskali swoją popularność nie poprzez to, czym się zajmują, a to, w jaki sposób to robią. Założę się, że gdyby PhantomL0rd czytał wyborczą z taką samą ekspresją, jaką pokazuje podczas otwierania skrzynek w CS:GO, a Pink_Sparkles użalałaby się nad sobą za każdym razem, kiedy straci pionka w warcabach, to nie tylko mieliby podobne grono widzów, ale ich zyski z przelewów od fanów byłyby równie wysokie.

Najważniejsze jest to, aby zaistnieć, aby ktoś Cię zauważył. Sposobów na to jest co nie miara. Czasem wystarczy ukazać swoje wdzięki publiczności, innym razem zadziała gra aktorska zasługująca na Oscara w dziedzinie “płacz i zgrzytanie zębów”, a czasem najlepszym rozwiązaniem jest bycie sobą 🙂

3pxw4UU

Jeżeli myślisz o tym, jak przyciągnąć do siebie widownię i chciałbyś zacząć swoją przygodę ze streamowaniem, zastanów się, w jaki sposób chciałbyś kreować swoją osobę. Może Twoja prezencja jest na tyle dobra, że możesz po prostu robić to, co lubisz i w ten sposób zdobywać nowych widzów? Planujesz rozpiąć w koszuli o jeden guzik za dużo i przyciągać do siebie ”głębszym spojrzeniem”? A może chciałbyś stać się ekspertem, aby ludzie oglądali Cię po to, by się czegoś nauczyć? Pamiętaj, że im więcej osób dowie się o tym, co robisz i poświęci swój czas na oglądanie Twojego kanału, tym większa szansa na to, że wśród nich znajdzie się ktoś, kto będzie chciał sowicie wynagrodzić Cię za to, co robisz.