r.

RichTour – marzenia się spełniają!

Zawsze chciałeś poznać swojego ulubionego youtubera, ale nie miałeś funduszy, żeby jechać na meet-upa do Warszawy czy innego miasta oddalonego o setki kilometrów? Teraz masz szansę się z nim zobaczyć! Za niecałe 2 tygodnie rusza Rich Tour, na którym będziesz mógł spotkać niejedną gwiazdę polskiego YouTube!

Przeczytaj dziś również na How2Play w dziale Gamer Life Style:

filing_images_580fb9e17b6c-800x467

Już 6 grudnia w Poznaniu rozpoczyna się podróż największych gwiazd polskiego YouTube, a wszystko po to, żeby spełnić marzenia ich fanów!
Na scenie zobaczymy takie sławy jak Gimpera, Isamu, Izaka, Mandzio, Nitro oraz Rojo! Youtuberzy wraz z firmą RichZone zorganizowali spotkania w 10 miastach, żeby poznać swoich największych wielbicieli. Chciałbyś zadać kilka pytań jednemu z nich? Żaden problem! Na scenie będziesz mógł zobaczyć niesamowity koncert Gimpsona! Kibicować Izakowi w łapaniu haxów! Pomóc Gimperowi w banowaniu Hajsowników! Wziąć udział w wielu konkursach z nagrodami oraz wiele więcej! Nie przegap takiej okazji!

TRASA RICH TOUR

  • 06.12 Poznań – Klub Pacha Poznań

  • 07.12 Szczecin – Grey Club

  • 08.12 Sopot – Dream Club

  • 09.12 Bydgoszcz – Awangarda Club

  • 10.12 Katowice – Klub Spiż

  • 13.12 Kraków – Klub Shine

  • 14.12 Lublin – Klub Shine (dostępne bilety VIP!)

  • 15.12 Łódź – Lordis Club

  • 16.12 Białystok – Klub Black Diamond (dostępne bilety VIP)

  • 17.12 Warszawa FINAŁ! – Progresja Music Zone

Bilety dostępne na stronie tour.richzone.eu

AfterParty

Czym różni się bilet VIP od zwyklego?

Dzięki biletowi VIP na imprezę wchodzimy bez kolejki. Bilet pozwala nam dostać się na backstage oraz zyskać wiele przywilejów. Ponadto, dostaniemy certyfikat “dobrego człowieka”, płytę Gimpsona oraz wiele innych gadżetów RichZone. Żeby tego było mało, osoby pełnoletnie, które posiadają bilety VIP, zostają zaproszone na After Party, gdzie będą mogły wypić piwko ze swoim ulubionym youtuberem, zamienić z nim kilka zdań oraz zrobić fotkę w naprawdę luźnej atmosferze.

Kogo jeszcze będziecie mogli spotkać a meet-upie?

Na wydarzenie dodatkowo zaproszeni zostali tacy youtuberzy jak: Jacy Gadovsky, Graczol oraz Kolega Ignacy! Jednak nie mają Oni konkretnych zadań. Będą luźno przemieszczać się po klubach, rozdawać autografy jak i odpowiadać na wasze pytania. Lista youtuberów, którzy będą gościli na RichTour nie jest jeszcze zamknięta!
Jak sądzicie, kogo jeszcze będziecie mogli spotkać na wydarzeniu? Piszcie w komentarzach!