Gamer Lifestyle r.

Tryb 50 vs 50 w Fortnite!

Fortnite udowodniło już, że może pokonać PUBG-a, twórcy non stop rozwijają grę, a teraz otrzymaliśmy niesamowitą modyfikację do gry.

Jeżeli marzyliście o wielkiej rozwałce multiplayer, to do 17 grudnia 2017 roku, będziemy mogli pograć tryb 50 na 50.

Jak włączyć oraz jak to będzie wyglądać?

Aby włączyć grę 50 vs 50 wystarczy, że klikniecie odpowiednią opcję w wyborze rodzaju rozgrywki. Całość będzie odbywać się na klasycznym polu bitwy. Możemy startować solo lub z przyjaciółmi – maksymalnie do 4 osób w drużynie. Kiedy bojowy bus rozpocznie swój zrzut, zobaczymy nasz oddział na mapie i rozpocznie się zabawa. Aby rozpoznać naszych sojuszników wystarczy, że zerkniemy na mapę lub na znacznik nad głową. Jeżeli nad głową postaci zobaczycie zielony znaczek, to znaczy, że jest to nasz sojusznik.

Zasady się nie zmieniają, nadal walczymy, nadal zbieramy loot, oko burzy zmniejsza się stopniowo, a grę wygrywa ta drużyna, w której przeżyje przynajmniej jedna osoba, podczas gdy druga drużyna będzie cała martwa. Jeżeli chodzi o dodatkowe opcje to wyłączono zabijanie ludzi z naszej drużyny, ograniczono widoczność przeciwników, będziemy mogli podnieść każdego pół-martwego sojusznika, a czat będzie ograniczał się tylko do naszej grupy.

Epic Games chciało również poinformować, że co jakiś czas tego typu eventy będą wprowadzane do gry. Ponadto z oficjalnych informacji wynika, że w Fortnite gra 30 milionów graczy! Jeżeli pamiętacie mój artykuł o PUBG vs Fortnite – KLIK! – to teraz bez problemu mogę stwierdzić, że to Fortnite wygrywa ten pojedynek kilkukrotnie.