r.

Personalizacja telefonu – top 3 aplikacje

Jesteś typem człowieka, który musi mieć wszystko po swojemu? Czy po prostu dbasz o estetykę, żeby się nie pogubić? Jeśli tak, to ten artykuł jest dla Ciebie! Sam początkowy Android nie wygląda zbyt pięknie, dlatego go ulepszymy. Personalizacja go pod siebie to jedyne wyjście!

Nie musimy mieć zrootowanego telefonu, żeby z nich korzystać! Root to uzyskanie pełnych praw administratora nad telefonem i możemy go modyfikować w dowolny sposób. Nie róbcie tego przed końcem gwarancji.

Personalizacja we własny sposób nas określa

Niektórzy wolą estetycznie poukładane ikonki, które zlewają się z tapetą, a innych całkowicie nie obchodzi, co znajdzie się na ich telefonie. Możemy mieć po prostu szybszy dostęp do tego, czego chcemy. Dzisiejszym pacjentem, jeśli chodzi o dużo zmian, będzie LG K10 2017 brandowany od fioletowej firmy.

MyColorScreen

Upadłe już forum, gdzie użytkownicy mogli się chwalić swoimi spersonalizowanymi Androidami. Aktualnie na Google Play są aplikacje właśnie z tej firmy. Co możemy dzięki nim zrobić? Osiągnąć genialny efekt! Wszystkie aplikacje tej firmy znajdziecie tutaj (Click!). Poniżej zrzut ekranu z motywu “Crimson Sunset”.

MyColorScreen

Zedge

Dość amatorska aplikacja, ale nadal zaskakuje. Używałem jej na starszych telefonach! Poza tapetami i dzwonkami znajdziecie tam również pakiety ikon czy ładne widżety. Dodatkowo Zedge ma wsparcie ikon dla takich aplikacji jak m.in. Facebook, Messenger, Kik czy Badoo. Znajdziecie go tutaj (Click!).

Zedge

Nova Launcher

Jest to najlepszy launcher, jaki istnieje na sklepie Play. Konfiguracja całego telefonu bez roota! Własne gesty, ikony i nawet wygląd paska powiadomień. Nie mam nic do zarzucenia w tej kwestii i wygląda dobrze. Pobierzecie go stąd (Click!).

Nova Launcher

Złota trójka

Oczywiście przedstawiłem tutaj:

  • Motywy,
  • program do personalizacji,
  • launcher.

Najlepiej spisze się właśnie launcher. Co do baterii – nie leci tak szybko, dlatego nie martwcie się! Możecie sami przetestować. Aplikacje działają nawet na tych “słabszych telefonach”, które posiadają 1 GB+ pamięci RAM. Tak czy tak, większe możliwości mamy z rootem, ponieważ możemy zrobić sobie ikonki, które podlegają grawitacji czy stworzyć własny login screen, ale gdy zrobimy coś źle, możemy “ucegllić” telefon. A Wy czego używacie?