Gamer Lifestyle r.

Jetpacki w GTA V oficjalnie potwierdzone!

Ponad cztery lata snucia teorii i przeczesywania mapy oraz plików gry. Pełno sfałszowanych grafik krążących po internecie. Mnóstwo nieprzespanych nocy. Te wszystkie elementy zostały wywołane przez mit o Jetpacku w GTA V. Teraz fani mogą w końcu odetchnąć z ulgą. Rockstar oficjalnie potwierdził pojawienie się jetpacków.

Dodatkowo będziemy mogli także zasiąść za sterami latających samochodów, podwodnych samochodów, a dodatkowo będziemy mogli udać się do wnętrza Góry Chilliad. Wszystko to będzie częścią nowej aktualizacji, która zawita do GTA Online już 12 grudnia.

Wszystko zostało zapowiedziane dzisiaj jako “Nowa epicka przygoda online” od Rockstar. Nowe DLC będzie nosiło nazwę “Doomsday Heist”, co można przetłumaczyć jako “Napad dnia zagłady”.

Cały trailer możecie zobaczyć poniżej:

Wszystko wygląda naprawdę epicko, prawda? Cała historia mogłaby bardziej pasować do singlowego DLC, niż do trybu wieloosobowego. Jednak wszystko pasuje do klimatów GTA Online. Mamy tutaj znajome twarze, które łączą ze sobą sił. Mamy też coś o “totalnej anihilacji” całego San Andreas no i oczywiście chore teorie.

Poniżej macie przetłumaczony opis całej aktualizacji:

Technologiczny miliarder, idealny agent wywiad, społecznie niezręczny teoretyk spiskowy oraz nerwicowy superkomputer zostali zmuszeni do niezręcznego sojuszu, aby uratować San Andreas od totalnej anihilacji. Groźby apokalipsy wznoszą się od nieznanych wrogów, a Ty i Twoja kryminalna ekipa jesteście wybranymi do rozwikłania tej tajemnicy oraz do wyeliminowania zagrożenia z tętniących życiem ulic śródmieścia Los Santos, dna oceanu i aż do wnętrza Góry Chilliad w tej epickiej nowej przygodzie online.

Wszystko zapowiada się naprawdę ciekawie i nie będziemy musieli czekać zbyt długo, bo już za niecały tydzień dodatek będzie miał swoją premierę i będzie gotowy do pobrania na nasze twarde dyski.

Gracie jeszcze w GTA Online? Czy jetpacki w GTA przyciągnęły Waszą uwagę? Dajcie znać, co o tym wszystkim myślicie w dziale komentarzy, a ja z wielką chęcią zapoznam się z Waszą opinią.