Gamer Lifestyle r.

IEM 2017, czyli jak dostać palpitacji serca czytając komentarze

Zapraszamy na artykuł, w którym dowiecie się, dlaczego e-sport jest zły, oczywiście wszystko jest poparte przez Amerykańskich naukowców  Januszów i Grażyn, którzy klepią zdrowaśki, bo gry to straszne zło, szczególnie IEM!

Dziś przejrzymy sobie komentarze pod wydarzeniami z IEM 2017, dowiecie się dlaczego osoby starsze nie powinny mieć z kilku przyczyn dostępu do internetu. Nie jestem przeciwny technologii, jeżeli używacie jej z mózgiem.

IEM 2017 – Na świat wychodzą Janusze Gamingu!

Czym jest IEM? Od 2007 roku ma formę ligową, która rozpoczyna się od wielu mniejszych imprez eliminacyjnych, a najważniejszym wydarzeniem jest impreza finałowa, w której zmagają się gracze z Europy, Ameryki Północnej i Azji. Organizowany jest w Katowicach (spodek). A teraz punkt kulminacyjny.

Komentarze

Dziś dowiemy się jak żyć.

Komentarz 1

I teraz wytłumaczcie się, oglądać gry chodzicie, a nie łaska na marsz KOD-u pójść? Zagrażacie przecież demokracji, tak nie może być, więc maszerujmy!

Komentarz 2

Co Wy robicie? Jak można grać w ten wytwór szatana? Byliście na IEM-ie? To wiecie, że miły pan na chmurze nie otworzy Wam już drzwi do niebios.

Komentarz 3 IEM

Co jak co, ale słowo sieczkobrzęki widzę pierwszy raz. Okej, komputer to nie pasja, nie da się na nim zarobić, bo gramy ot tak sobie. Przydałoby się kiedyś wyjaśnić, że jeżeli ktoś coś robi z pasji, to może ktoś z tej pasji zarabiać. Nawet z siedzenia na tyłku. Jednak tutaj mamy ofensywnego Janusza.

Polak
Tak nas widzą

Po co to wszystko? Śmieszy nas to, że takie mają pojęcie o grach. Skoro nie wiedzą na temat gier zbyt dużo, a jedynie w telewizji usłyszą, że młody chłopak zabił kogoś i znaleziono u niego GTA, to wina automatycznie jest gier. Skoro oglądanie MasterChefa nie zrobi ze mnie kucharza, granie w Symulator Farmy nie polepszy moich umiejętności w jeżdżeniu traktorem, to jak GTA czy CS może zrobić ze mnie mordercę?

Jednak co jest jeszcze gorsze od tego?

Komentarz 4

Teraz niech ktoś mi powie, że to nie jest głupie, to przekażę Nobla. No tak, przecież IEM nie jest chroniony, nie ma tam kamer i możemy sobie legalnie brać…

A jutro wpadam z kolegami zapalić sobie wiadro i wziąć mocarza, ponieważ nikt nic nie broni.

Nie oszukujmy się. Nie wszyscy muszą siedzieć po 16 h dziennie w grach, niektórych najzwyczajniej to interesuje i lubią to robić, nie mam garba i nie noszę okularów mimo długiego siedzenia przed komputerem czy oglądania telewizora, nie mam przez to problemów gdziekolwiek… Ba! Nawet lepiej mi się uczyć, jeżeli coś leci w magicznym wytworze szatana zwanym telewizorem (pamięć słuchowa).

Komentarz 6

No bo jak można zarobić, dzięki graniu w gry? Widział to ktoś (SK Telecom T1 – 50 000$ League Of Legends)? Że tak siedzieć przed komputerem i nic z tego nie wynosić (Choi “Polt” Seong Hun – 35 000$ StarCraft 2)? Jaka ta młodzież dzisiejsza jest zła, ciągle ciupią przed komputerem, zamiast się integrować (Fnatic – 104 000$ CS:GO) ze znajomymi, to ciupają w komputerki (Virtus Pro – 13 000$ CS:GO)! E-sport to dla niektórych praca i duży zarobek. Nie mam więcej argumentów, trzeba to jakoś wytłumaczyć.

Dobra ku*wa poddaję się, jeżeli jakiś sportowiec lub aktor z pożeraczy mózgu i innych seriali, powiedziałby, że e-sport jest dobry, zostałby przedstawiony jakiś wątek związany z tym, który kończy się pozytywnie, to mógłbym dać sobie rękę uciąć, że przynajmniej 50% tych źle nastawionych, uznałoby, że jednak nie ma racji, o ile honor i godność pozwolą.

Doświadczenia

I teraz opowiem wam trochę o mnie. Też nie było akceptacji z innych stron, o jezu/matko/boże/panienko, on w gry gra. Jednak po wygraniu paru turniejów ESL i pokazaniu, że pieniądze z nieba nie spadły, to razem z tym… Pomyśleli, że gry to nie jest jednak takie zło. Nie mam więcej do dodania. Chciałbym Was zapytać – jak jest w Waszym przypadku, jeżeli chodzi o gry?

Opinia nerda

Moim zdaniem zobaczyliśmy typowych Januszów (gatunek: Nie znam się, ale się wypowiem), którzy znają się… lepiej niż my. Choćbyście pokazali, jak robicie pentę na challangerach Soraką pod supporta, to i tak nie patrząc na ekran powie Ci, że zrobi lepiej. Według mnie, w komentarzach tam jest pajacerka.

Cześć. Jak zauważyliście na witrynę została dodana wyskakująca reklama. Pojawia się ona raz na 24 godziny (na telefonie nie wyskakują, tylko na komputerze). Przez kilka lat działalności chcieliśmy uniknąć tego rozwiązania – wiemy, że może być irytujące, jednak to tymczasowa konieczność z racji spadku stawek reklam z programu Google. Mamy nadzieję, że zrewanżujemy Wam się ciekawymi artykułami i konkursami w najbliższych tygodniach.