Gamer Lifestyle r.

Wrzucił donejta losowej osobie na… 30 000 dolarów!

Jak byście zareagowali, gdybyście podczas zwykłego codziennego streamowania nagle dostali donejt za 1000 dolarów, następnie za 5000 dolarów, aż doszłoby do tego, że w niecałe dziesięć minut zarobiliście 30 000?

Pewnie byście się cieszyli, co nie?

Więc wyobraźcie sobie, jak bardzo musiał się cieszyć SpaceLyon, gdy nadpłynęła fala ogromnych donejtów. A na dodatek wszystkie były od jednej osoby. Ową osobą jest MrBeast – amerykański YouTuber, który znany jest po części z tego, że często donejtuje ludzi. Nie jest to więc jego pierwszy wyczyn. Ale czemu wybór padł na SpaceLyona? Ano dlatego, że jest on naturalny, pokorny oraz jest jednym z lepszych graczy w Fortnite.

W tym filmie MrBeast donejtuje SpaceLyona, najpierw dając mu 1000 dolarów, potem 5000 dolarów, następnie 10 000, kończąc na 14 000. Podczas tego Lyon, który jak zwykle streamował Fortnite’a – jak sam powiedział – o mało nie zemdlał ze szczęścia. Następnie Beast oraz Lyon wspólnie rozegrali parę gier w Fortnicie, podczas których streamer uczył MrBeasta specjalnych taktyk. W trakcie gry YouTuber zapytał streamera, na co przeznaczy pieniądze, które od niego otrzymał, na co on odpowiedział, że większość z nich wyda na naukę. Warto jednak wspomnieć, że cały materiał był sponsorowany (jednak reakcje z pewnością były naturalne).