Gamer Lifestyle r.

Blizzard sprzedał wszystkie bliety na BlizzCon w 7 minut!?

Blizzard od jakiegoś czasu organizuje swój własny event - BlizzCon. Niedawno, mogliśmy nabyć ostatnią partię biletów na to wydarzenie. 

Ostatnia pula z biletami na event organizowany przez Blizzard Entertainment rozeszła się w około siedem minut. W kwietniu tego roku Blizzard wypuścił przedostatnią falę z biletami, a ta sprzedała się w mniej niż dziesięć minut!

Kto pierwszy, ten lepszy

Na BlizzCona zawsze jest więcej chętnych, niż biletów, dlatego kto pierwszy, ten lepszy. Gdy ostatnio wrzucono bilety na stronę, trzeba było czekać w pewnej kolejce, a część z osób nie utrzymała swojej upragnionej wejściówki. Oczywiście będzie można kupić od jakiegoś “nosacza” za trzykrotną wartość na e-bay’u czy innych tego typu stronach.

Gracze bardzo chcieli wejść na BlizzCon z głównie dwóch powodów. Pierwszym z nich będzie nowy dodatek do World of Warcraft, ponieważ Legion prawdopodobnie skończy się jeszcze w tym roku, a więc jakaś zapowiedź by się przydała. Drugim będzie remaster Diablo II, a być może jego nowa odsłona. Na razie najwięcej jest teorii, że Blizzard szykuje Diablo IV MMORPG lub po prostu zwykłe Diablo IV.

Czym jest BlizzCon?

Dla niewtajemniczonych wytłumaczę czym jest owa impreza. BlizzCon odbywa się co roku Convention Center w Anaheim (stan Kalifornia, USA). Ma on na celu promocję gier od właśnie tych twórców, więc zobaczymy tam Diablo, World of Warcraft, Overwatch, StarCraft, Hearthstone, Heroes of the Storm i być może nową odsłonę Destiny. Pierwsza konferencja odbyła się w 2005 roku i od tamtego momentu jest prowadzona co roku. Na pierwszą z nich przybyło około osiem tysięcy ludzi. Wyjątkiem był rok 2006, w którym to BlizzCon się nie odbył. Od roku 2010 liczba osób przekracza dwadzieścia pięć tysięcy.

Tego roku BlizzCon odbędzie się w dniach 3-4 listopada.

Zajrzyjcie na oficjalną stronę. Kliknijcie TUTAJ!