Game Over r.

[Wyniki konkursu] Wygraj sprzęt Lioncast: słuchawki, mysz i bungee oraz kod do gry Crossout!

Czas rozstrzygnąć konkurs o sprzęt Lioncast!

Szczegółu konkursu [zakończony]:

[Konkurs] Wygraj sprzęt Lioncast: słuchawki, mysz i bungee oraz kod do gry Crossout!

Nagrody i zwycięzcy

1 miejsce

Słuchawki trafiają do Filipa Graczyka. Oto jego odpowiedź na pytanie konkursowe:

Skoro to post-apo to swój pojazd zmodyfikowalbym w stylu klasycznego V8 z filmu mad max. Dodałbym jescze coś od siebie, na przykład lekkie działka i rakiety aby nie obciążać za bardzo pojazdu. Opancerzyłbym go oczywiście, ale bez przesady, ponieważ chce zachować wygląd wspomnianego wcześniej V8. Mój pojazd byłby zbalansowany pomiędzy szybkością, wytrzymałością, siłą ognia i oczywiście klasycznym wyglądem.

2 miejsce

Myszkę otrzymuje Kacper Szymański.

Postapokaliptyczne Volvo S60 – Całe blachy przeciwpancerne, na szybach oczywiście kraty, w środku klatka, osłony kół przeciwpancerne, opony ponabijane ćwiekami i owinięte łańcuchami. Na dachu broń wsparcia (jakieś M249), w przednim zderzaku (oczywiście przeciwpancernym) dwa karabinki z boków, natomiast z dolnej środkowej części wyrzutnia harpunów, z drzwi wysuwane kolce do zderzeń bocznych, w bagażniku coś na wzór moździerza, w tylnym zderzaku pojemnik na kolczatki, no i na koniec w samochodzie oczywiście zbiornik z nitro i katapulta działająca oddzielnie dla obu siedzeń (dla kierowcy żeby przeżyć, a dla pasażera jak ktoś niepotrzebny by wskoczył do samochodu), wszystkie bajery rzecz jasna umieszczone w przyciskach na kierownicy.

3 miejsce

Bungee trafia do Adama Ciesielskiego.

Jako osoba podchodząca do wielu gier taktycznie, zainwestowałbym trochę czasu i zastawił pułapki. Do swojego pojazdu dodałbym pilot aktywujący działka obrotowe które znajdowały by się w bagażniku mojej maszyny. Dwa działka gotowe do zabawy w obliczu wrogów znajdujących się za mną 😀 Piękna sprawa Powodzenia wszystkim Pozdro!

Gratulacje dla zwycięzców!

Inne

  • Pamiętajcie, że skontaktujemy się wygranymi przez Facebooka – dlatego sprawdzajcie folder „inne” we własnych wiadomościach.
  • Jeśli zwycięzca nie odpowie na naszą wiadomość w ciągu 5 dni (do 30 maja 2018 r.), nagroda przepada.
  • Wysyłka na koszt organizatora.
  • Zastrzegamy sobie weryfikację zwycięzcy, czy spełnił wszelkie warunki uczestnictwa.
  • Biorąc udział w konkursie, wyrażasz zgodę na publikację Twoich danych podanych z facebookowego profilu How2Play.pl.