Game Over r.

Historia mema – Testoviron, memy i geneza

W dzisiejszym artykule o memach przeczytacie o Testovironie, którego forsował też Kasahara! Jak to się zaczęło? Jak zaczął być rozpoznawalny? Czytajcie artykuł!

Jest to podróż do przeszłości. Lata 2009-2010, kiedy na YouTube nikt chętnie nie pokazywał swojej twarzy. Jednak ujrzeliśmy wtedy film pewnego mężczyzny – “Kononowicz w raju”. Chwali się, że jeździ mustangiem i obraża Polaków. Czy to tak powstał Testoviron?

Testoviron i jego bogactwo!

Chwalił się, że ma perfumy za 1000$ i zmienia codziennie majtki Calvina Kleina. Modlił się do szatana, mówił, że jest Żydem i Polska ma oddać kamienicę Izraelowi, więcej bólu dupy? No pewnie! Mówił, że Niemiec pluł pewnemu Polakowi w twarz. “Kuhwa Polaczki/Bogactwo kuhwa” – te teksty stały się popularne, ponieważ Testoviron nie wymawiał litery “R“. Przez to też, niektóre komentarze do jego twórczości wyglądały tak:

Testoviron

A to wszystko zaczęło się od tego filmu:

Forum

Testoviron działał na wielu na wielu forach dyskusyjnych, czyli:

  • SFD
  • Insomnia

Na insomni zachowało się wiele tematów, które są poświęcone Testovironowi. Na filmach mówił o kilku osobach. Jeżeli chodzi o osoby, które znamy, oto są i oni!

  • mlkv – moderator forum insomnia,
  • blendzior (beldzior) – moderator forum insomnia, Testoviron mówił w zły sposób jego nick “blendzior”,
  • Agnieszka – była żona Testovirona,
  • Ewelina – dziewczyna pewnego użytkownika z insomni, która pokochała Testovirona i przeprowadziła się do niego.

Historia

Testovirona starano się wystalkować na wiele sposobów. Operacja o nazwie “cebula” miała za zadanie wykryć go i rozpowszechnić dane. Testoviron – Łukasz Stanisławowski (1979), ukończył wydział fizyki, astronomii i informatyki stosowanej w uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wyemigrował do stanu Illinois w USA. Podobno Testoviron. Tak podobno wygląda:

Testoviron

Testoviron

Testoviron

Porównujemy oczywiście jego wygląd z częściowo ukazaną twarzą w tym filmie (zęby się zgadzają), jednak czy to wszystko to durny bait? A może chory psychicznie człowiek?

Nie jest chory! Przyznał sam w wywiadzie, że to wszystko, to jeden wielki żart i on sam jest Polakiem. Prowadził też on podobno swojego bloga!

To koniec! A co Wy o nim sądzicie? Dość kontrowersyjna postać!