r.

Sugestie, które pomogą Ci wygrać force’a!

Zakupy 'force' są teraz bardzo popularne w obecnej mecie, a przez to potrzebujemy informacji jak zwiększyć swoje szansę na wygranie w takich rundach. Zanim przejdziemy do zwiększania naszych szans zastanowimy się dlaczego wygrywanie rund force jest ważne i dlaczego powinniśmy to robić.

Przeczytaj na How2Play w dziale CS:GO jeszcze:

Artykuł

Dobrym sposobem na zakup podczas force’a są pistolety maszynowe dzięki którym dostajemy aż 600 dolarów za zabójstwo co pozwala nam się wzbogacić. Przeciwnicy na drugiej rundzie najczęściej biegają z PM’ami. Dzięki zakupu pancerza możemy dłużej trzymać się na nogach i trochę z nimi powalczyć, a może się poszczęści i kogoś zabijemy.

Najbardziej chodzi o to, że nawet jeżeli przegramy tą rundę to w następnej będzie kupić normalnie nasze ulubione M4A1 z kevlarem, a tak to można zaryzykować i wygrać rundę.

Jednak w moim artykule chcę Ci powiedzieć jak zrobić więcej w takich rundach niż zrobić sobie dziure w budżecie. Wygranie takiej rundy oferuje bardzo dużą przewagę w kontekście całej gry.

Counter-Terrorist Porady

W CT będziesz miał większe trudności niż po przeciwnej stronie w wygrywaniu takich rund. Nawet na profesjonalnym poziomie jest to trudne do wykonania, ale jeden zespół szczególnie się wyróżniał, a było to EnVyUs. Oczywiście wszyscy z nas zapewne widzieli ace’a Happiego deaglem właśnie z rundy force. Powiecie, że to zasługa umiejętności, ale pomyślcie – po drugiej stronie mają takiego samego, albo lepsze zawodnika od siebie. Musi w tym działać cały zespół i ustawienie.

Stackowanie

stack

Stackowanie na bombsitcie jest zawsze trudną decyzją i nie wiele osób chce to robić. Jest to o wiele łatwiejsze do wykonania jeżeli grasz z przyjaciółmi. Twoje defensywne ustawienie daje Ci przewagę nad przeciwnikami ponieważ możesz ich zaskoczyć. Oczywiście jest szansa, że pójdą na przeciwny bombiste, ale tutaj trzeba zaufać losowi.

Dlatego moją propozycją jest ustawienie 4 ludzi na jednym bombsitcie, a ostatni ustawiony pasywnie na przeciwnym.

Rushowanie

 rushing

Rushowanie jest bardzo ryzykowną strategią, a sukces albo niepowodzenie zależy od umiejętności graczy. Musisz pamiętać, że jak biegniesz, a przeciwnik podchodzi powoli to jeszcze bardziej jest uczulony na Twoje kroki i może się pod Ciebie ustawić.

Popflashe

popflash

Popflashe i ich umiejętność wykorzystywania jest ważna dla wygrywania rund. Uczenie się wszystkich możliwych popflashów w popularnych lokalizacjach jest bardzo przydatne i możemy to wykorzystać na zaskoczonego przeciwnika. Prawie nie możliwe jest zobaczenie takiego flasha.

Scouty

scout

Scouty mimo, że są tanią snajperką są nadal bardzo silne. Taka broń potrafi zabić na dwa uderzenia opancerzonego przeciwnika. Pomimo iż nie masz kevlara to możesz zebrać scouta i zabrać duże obrażenia przeciwnikom, ale pamiętaj, że przy takiej sytuacji musisz być jeszcze bardziej uważny niż zwykle.

Pozycja

kampa123

Kiedy stackujemy się albo rushujemy pozycjonowanie jest absolutnie niezbędne. Oczywiście pewnie byście powiedzieli, że po co przy rushowaniu? Odpowiedź jest prosta. Jestem pewny, ze już nie raz tak robiłeś i przy strzelaniu we wrogów po prostu waliliście do siebie co było całkowicie nieopłacalne. Dlatego lepiej jest przemyśleć kto i gdzie będzie stał podczas właśnie takich taktyk.

Dobra pozycja jest najważniejszym czynnikiem do wygrywania takich rund.

 

Oczywiście pamiętaj, że nie ma jakiegoś magicznego sposobu, żeby wygrywać rundy force. Po prostu wykorzystaj tipy z poradnika, a one pomogą Ci na pewno lepiej się zachowywać w takich sytuacjach.