Sprzęt Gamingowy r.

Świąteczny prezent od Diablo + minigiveaway!

Święta coraz bliżej, Diablo postanowiło wysłać do mnie malutką paczuszkę. A że są święta, to słodka, gamerska (to brzmi źle) niespodzianka powędruje do jednego szczęśliwca!

Diablo możecie kojarzyć z ostatnich dwóch recenzji na H2P:

[Recenzja] Diablo X-Fighter

[Recenzja] Fotel gamingowy Diablo X-Eye

Ale nie martwcie się, to nie jest artykuł sponsorowany. Diablo nie rozkazało mi rozdać niczego – ale że są święta, to postanowiłem podzielić się dobrocią z Wami.

A raczej z jednym szczęśliwcem.

Chociaż nie, najpierw zobaczmy, co Diablo wysłało:

(uwaga, gif może ładować się chwilkę)

Także ja bardzo dziękuje za malusią podkładkę, przypinkę i miłe słowa. Żółwik i życzę całej załodze Diablo Chairs wesołych i spokojnych świąt.


Giveaway

Możecie wygrać słodką nagrodę, czyli:

Świąteczny Giveaway Chocolate Game Controller

Powodzenia i wesołych świąt!


Regulamin konkursu:

 1. Konkurs jest przeprowadzany przez portal www.how2play.pl.
 2. Uczestnictwo jest w konkursie otwarte dla wszystkich osób, które skończyły 18 lat. Do uczestnictwa w loterii osób młodszych konieczna jest zgoda rodziców.
 3. Udział w konkursie jest bezpłatny.
 4. Biorąc udział w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na publikację danych osobowych i/lub linku do profilu na Facebooku na portalu www.how2play.pl w celu ogłoszenia nagrody.
 5. Nagrodą w konkursie jest jedna sztuka Chocolate Game Controller. Przyznanie innej nagrody, gotówki, bonu zakupowego lub inna wymiana nie są możliwe.
 6. Zwycięzca zostanie ogłoszony na portalu www.how2play.pl 29 grudnia 2018 r. W ciągu 7 dni od ogłoszenia zwycięzcy (do 5 stycznia 2019 r.) zwycięzca ma obowiązek napisać prywatną wiadomość na Fanpage: https://www.facebook.com/spliterh2p/, w celu weryfikacji oraz uzyskania danych do wysyłki (imię i nazwisko, adres do wysyłki, adres e-mail i numer telefonu dla kuriera).
 7. Dane konieczne do wysyłki służą wyłącznie możliwości jej wykonania i nie są wykorzystywane do innych celów. Jeśli zwycięzca nie odpowie na próbę kontaktu do 12 stycznia 2018 r., nagroda przepada. Adres zwycięzcy nie będzie podany do wiadomości publicznej.
 8. Koszt wysyłki nagrody ponosi organizator konkursu. Zwycięzca nie ponosi żadnych kosztów odbioru nagrody.
 9. Organizator może wykluczyć uczestników tej loterii, którzy naruszają warunki konkursu lub podają nieprawidłowe dane osobowe.
 10. Każdy uczestnik ma prawo w każdej chwili wycofać się z loterii. W tym celu należy napisać wiadomość na Facebooku do organizatora konkursu.
 11. Warunki konkursu mogą ulec zmianie bez wcześniejszego uprzedzenia lub podania przyczyny.