r.

Mionix SARGAS – podkładki w każdym rozmiarze

Mionix zapowiedział kompletnie nową serię podkładek SARGAS. Zadebiutują one już 26 listopada podczas odbywającego się w Szwecji festiwalu Dreamhack Winter, który jest jednym z największych tego typu wydarzeń na świecie. Jak ma wyglądać odnowiona seria?

Przeczytaj dziś również na How2Play w dziale recenzji:

vXcuyRjvMvXctSS8eFCy-GH6w2ogDOMHEf5Ix98acS0
Do tej pory podkładki z serii Sargas występowały w czterech rozmiarach – 320, 400, 450, a największe – 900. Teraz linia ma być jeszcze bardziej rozbudowana. Wprowadzono zmienne nazewnictwo, bazujące na uniwersalnych oznaczeniach rozmiarów, od S po XXL. I to właśnie największa podkładka wzbudza najwięcej zainteresowania. Jej imponujące rozmiary (120×50 cm) powodują, że można zamienić całe biurko w jedną wielką podkładkę.

9QXLXWQGFnx3ViOmqtBilcmbZCPN9NIGCv22tYgOI3g
„Rozwijając linię podkładek SARGAS, kontynuujemy historię sukcesu jednych z najbardziej popularnych podkładek materiałowych i dostarczymy graczom całą gamę jej rozmiarów” – powiedział  Christoffer Suess, Wiceszef Marketingu Mionix. „Duże możliwości wyboru rozmiaru powodują, że możemy zapewnić doskonałej jakości podkładki zarówno tym, którzy mają niewiele miejsca na biurku, jak i pragnącym podkładek o rozmiarach całego biurka. Wszystko, by zagwarantować niesamowite doznania podczas gry” – dodał.

_qz8mJQ_D1kd9TmPsjhQgAb-y0wNI7Zx3bHS2PiIw9w
Nowe podkładki zrobione będą ze specjalnie tkanej mikrofibry, tak, by zapewnić jak najlepsze działanie zarówno optycznym, jak i laserowym myszkom. Dodatkowo, ich powierzchnia będzie w pełni wodoodporna i wzmocniona, dzięki czemu zwiększy się jej wytrzymałość i możliwość bezproblemowego czyszczenia. Boki podkładki będą przycinane laserowo, by uniknąć uszkodzeń na krawędziach.

lSw0ZkRdVdW_BNO-84K2hoDemJK3Rvd3YjiFJrxhri8
Na polskim rynku podkładki powinny znaleźć się w sprzedaży w 2 połowie grudnia b.r.

Dokładne rozmiary poszczególnych podkładek:

RozmiarWielkość w cmCena w Euro
SARGAS S24 x 0.20 x 216.99 €
SARGAS M37 x 0.25 x 269.99 €
SARGAS L45 x 0.25 x 3214.99 €
SARGAS XL90 x 0.25 x 4029.99 €
SARGAS XXL120 x 0.25 x 5039.99 €

Eafos4zOvUjjX9F44CqI-ZDpiJj2E0BZBDGDuo_lTng

O Mionix

Mionix to szwedzka firma założona w 2007 roku przez Petera Nygrena. Jej misją jest nieustanne dążenie do tworzenia peryferii o doskonałej ergonomii, jakości z najwyższą dbałością o wzornictwo i najdrobniejsze szczegóły. To, co odróżnia Mionix od konkurencji, to „Craftsmanship” – mistrzowski kunszt wykonania każdego produktu.

mionix-2jpe
Dzięki niezwykle nowatorskim projektom z wykorzystaniem najnowocześniejszych zdobyczy technologii, produkty sygnowane logo Mionix to absolutny high-end wśród akcesoriów gamingowych. Po kilku latach obecności na rynku, firma zdobyła uznanie wśród graczy na całym świecie.

Zapraszamy na oficjalną stronę firmy www.mionix.net oraz na Facebook!