Paladins r.

Co wiemy na temat nadchodzącego bohatera w Paladins?

Ledwo do gry zawitała Moji, a twórcy już wspominają o nowym bohaterze. Z ostatnich wypowiedzi na Reddicie dowiedzieliśmy się ciekawej informacji na temat nadchodzącego championa. Co dokładnie ujawniono? 

Od ujawnienia nowej bohaterki nie minęły nawet 2 tygodnie (przypominamy: Nowy champion w Paladins: Moji + nowe tryby gry i cinematic), a twórcy Paladins już mówią nam o nadchodzącej postaci. Oczywiście nie dowiemy się już teraz, jak dokładnie będzie wyglądać lub jakie będzie miała imię, ale informacje, jakie ujawniono, mogą ucieszyć sporą grupę fanów.

Kim będzie nadchodzący bohater?

Holt napisał na Reddicie:

I am not allowed to reveal anything about the champ that is at the Front of the Line for release after Moji.

Od razu rzuca się w oczy to, jak podkreślił słowa “front” i “line”, a każdy z graczy wie, że tanki w Paladins zaliczają się do roli o nazwie “Front Line”.

Społeczność szybko zareagowała licznymi komentarzami. Padło również pytanie na temat tego, czy nowa postać będzie championem bliskodystansowym (melee), na co Holt odpowiedział przecząco.

Co wiemy z ostatnich przecieków?

Jeśli śledzicie wszystkie nowości  lub po prostu czytaliście starsze artykuły na How2Play, to zapewne kojarzycie liczne przecieki na temat nowych bohaterów i skórek. Część z ostatnich przecieków już się potwierdziła, m.in.:

  • skórka Elf Lian,
  • Cat Mount Skin – dziś już wiemy, że jest to wierzchowiec dla członków Twitch Prime,
  • postać opisana jako “Rider”, jeżdżąca na zwierzęciu, posiadająca tarczę oraz umiejętność związaną z poruszaniem się – dziś wiemy, że chodziło oczywiście o Moji.

Przeciek obejmował dwóch bohaterów. W listopadzie (kiedy został ujawniony) opisy nachodzących bohaterów były dość niejasne i trudno było wyobrazić sobie, jak mogą wyglądać tajemnicze postacie. Przypomnijmy, co “przepowiedziano” o najnowszym bohaterze:

Vanguard – posiada pistolety (więc co najmniej 2 bronie), w tym jedną z nich może być pistolet bolcowy, ponadto posiada aktywowaną tarczę, która może zostać zniszczona i umiejętność związaną z ładowaniem. 

Dziś, biorąc pod uwagę najnowsze wypowiedzi Holta, widzimy, że wszystko zaczyna się łączyć. Postać posiadająca tarczę idealnie pasuje do roli tanka. Natomiast informacja, że będzie to na pewno bohater walczący na dystans, sprawia, że przeciek na temat pistoletów jest bardzo prawdopodobny.

Co więcej, warto przypomnieć sobie dwie sceny z oficjalnego filmu na temat lore:

Tajemnicza postać pojawiająca się dwukrotnie (przy boku Lian i obok Ash) dość dobrze może pasować do informacji podanych w przeciekach oraz do zapowiedzi twórców. Mamy tutaj bohatera, który świetnie pasuje do roli obrońcy, jak również widać, że posiada 2 rodzaje zasięgowej broni.

Wśród społeczności pojawiły się teorie, że tajemnicza postać z cinematica może być ochroniarzem z lore Lian – Khanem. W związku z tym gracze zaczęli się również zastanawiać, czy to właśnie on będzie nowym championem.


Co o tym wszystkim sądzicie? Cieszycie się z informacji, jaką udzielił Holt? Czy może jesteście zawiedzeni? Chcielibyście, aby nowy bohater wyglądał tak, jak na powyższych kadrach z filmu? A może macie własną interpretację przecieków i chcecie się nią podzielić w komentarzach?

Każdy, kto jest zaciekawiony najnowszą produkcją Hi-Rezu, może poczytać o niej tutaj: Nasze teorie zostały potwierdzone – szczegółowa analiza “A Realm Divided”.