Paladins r.

Rise of Furia – nowy cinematic z Paladins + tłumaczenie

Furia została ujawniona, a wraz z nią nowy cinematic z Paladins. Tym razem dotyczy on nowej bohaterki oraz jej siostry - Seris. Przygotowaliśmy dla Was tłumaczenie historii tych postaci. 

Furia – najnowsza bohaterka Paladins – została ujawniona na dzisiejszym streamie (zobacz: Ujawnienie Furii! Nowy event i skórki). Poza ukazaniem wyglądu postaci, jej modelu w grze oraz umiejętności twórcy gry zaprezentowali nam nowy cinematic rozwijający lore Królestwa. Tym razem opowiada on o historii dwóch sióstr – Seris i Furii, zanim to stały się tymi, kogo widzimy w czasie rozgrywki.

Jak zawsze przy pojawieniu się nowego cinematica, przygotowaliśmy dla Was tłumaczenie całej historii.

Jeśli jesteście ciekawi, jak fani wyobrażali sobie Furię przed jej oficjalnym ujawnieniem, możecie poczytać nasz wcześniejszy artykuł na temat nowego supporta – Fakty i teorie o nadchodzącej bohaterce.

Rise of Furia – nowy cinematic z Paladins

Tłumaczenie

Dwie siostry. Dwa wyznania, zdefiniowane przez to miejsce. Podczas gdy wszystkie miasta żyły w ciemnościach, prawdziwe zło czaiło się w wiosce Seris. Był nim portal do Otchłani. Wymagał on zaspokojenia swojego głodu.

Magistrat podjął swoją decyzję. Jedna z sióstr zostanie poświęcona. Jej życie było mniej ważne niż głód Otchłani. Dziewczyna zaakceptowała swój los, ale dla jej siostry oczywistym wyborem była walka.

Niestety zwykła dziewczyna nie była w stanie pokonać Magistratu czy Otchłani. Jej siostra została zabrana. Został po niej jedynie kęp włosów – był to kolejny bezsensowy gest Magistratu.

Bez nadziei w Królestwie, zwróciła się ku źródłu zbawienia – The Eternal Pyre (Wieczny Stos) – oczyszczającemu płomieniowi, z którego się odradzamy. Siostra modliła się o przewodnictwo, za duszę swojej ukochanej. Przede wszystkim modliła się o siłę, by móc walczyć z Otchłanią, tak aby już nikt więcej nie zginął.

Gdy zbliżała się ofiara, głód Pustki stawał się coraz silniejszy, aż Otchłań uświadomiła sobie, że nie jest wygłodniała duszy – a pragnie ciała. Otchłań została uwolniona, a wioska Seris – zniszczona. Wszystko zostało utracone…

Wszystko z wyjątkiem jednej, ostatniej duszy. To, czego siostra poszukiwała, zostało jej dane przez Stos. Słaba siostra już nie istniała – została Furią, inkarnacją oczyszczającego płomienia. Zrobiła ona to, czego wcześniej nikt inny nie zrobił. Stanęła przeciwko Otchłani.