Paladins r.

Paladins: Weekend z drużynowymi bonusami!

W najbliższy weekend w Paladins czekają na nas ciekawe bonusy. Jeśli chcecie zdobyć np. dodatkowe złoto do zakupienia nowych bohaterów - macie idealną okazję. Oto weekend z drużynowymi bonusami w Paladins!

Weekend z bonusami

Weekend z drużynowymi bonusami w Paladins!

Od 21 lipca (piątek) do 23 lipca (niedziela) w Paladins czeka na nas weekend z drużynowymi bonusami.

Za każdą grę w drużynie otrzymacie o 20% więcej doświadczenia, maestrii bohatera oraz złota. Jest to więc idealna okazja dla tych, którzy chcą szybko wbić poziomy na swoim koncie lub zebrać sporą ilość golda.

Warto wspomnieć, że szczególnie teraz zdobywanie złota ma duże znaczenie. Przypominamy, że ceny bohaterów zostają zmienione (zobacz też: Paladins: duże zmiany systemów cen, esencji i nagród), więc zdobycie odpowiedniej ilości golda, by odblokować wszystkie postacie, staje się utrudnione.

Niedawne zmiany w ilości doświadczenia potrzebnego do wbicia poziomów sprawiają, że jeszcze szybciej można dobić 30. level na swoim koncie. Po osiągnięciu tego celu każdy z nas automatycznie dostanie skórkę Wulkaniczny Makoa.

Dajcie znać, czy będziecie korzystać z weekendowych bonusów. Być może macie już odblokowane wszystkie postacie lub na Waszym koncie od dawna jest już 30. lub wyższy poziom?

Dla każdego, kto nie ma z kim grać, przypominamy, że na H2P znajduje się lista graczy, którzy chętnie zagrają z Wami kilka gier: Szukasz znajomych do wspólnej gry? Zostaw komentarz!