Paladins r.

Paladins: pomysły na nowe skiny cz. 6

Fani Paladins okazują się bardzo kreatywni. Warto zwrócić uwagę na ich twórczość, szczególnie że oferują nam ciekawe pomysły na nowe skórki. Zobaczcie sami. Może któryś kiedyś pojawi się w grze?

Przychodzimy do Was z kolejną porcją fanowskich skórek do Paladins. Trudno określić, jaki motyw dominuje w dzisiejszym zestawieniu. Znajdziecie dużo roślin i zwierząt – być może niekoniecznie w połączeniu z postaciami, których się spodziewaliście. Pojawią się bohaterowie popularni i widywani w tego typu wpisach często, jak również championi nieco pomijani w ostatnim czasie.

Każdego, kto jeszcze nie widział poprzedniej części serii, zapraszamy tutaj: Pomysły na nowe skiny cz. 5.

Zapraszamy do oglądania.

Paladins: pomysły na nowe skiny

1. Wolf Drogoz

Skoro Pip mógł być kosmitą, Drogoz może stać się wilkiem. Szczególnie że chciałby zapolować na swoich przeciwników, a w czasie używania swojej arcyumiejętności mógłby dawać o tym znać znanym wszystkim wyciem. Autorem pomysłu jest Wolfrad Senpai.

2. Deadly Grohk

Grohk, postać, która jest przez wielu pomijana (choć niedawno częściej widywana przez jej obecność w darmowej rotacji), również doczekała się kilku fanowskich skórek. Powyższy rysunek przedstawia Deadly Grohka, a jego autorem jest Satoshi Waku. Szczególną zmianą jest tutaj inny model jego broni, który w tej wersji wygląda całkiem ciekawie.

3.  The Flutterby Artifact Ying

Paladins skiny

Kolejny koncept do Ying, tym razem w fioletowych kolorach. Wielu osobom może kojarzyć się ona z przekolorowaną 2017 Ying Convention skin, jednak dodano do niej również duże ozdoby w formie skrzydeł motyla oraz mniejsze – małe motylki w kolorach reszty stroju. Autorem pomysłu jest w0lfx.

4. Casual Maeve

To, że Maeve dostaje skiny nawiązujące do kotów, raczej nikogo nie dziwi. Nawet po zapowiedzi skórki Kitten (Przecieki z Paladins) pojawiły się komentarze, że najpewniej będzie to kolejny dodatek do tej bohaterki. Powyższa Maeve w bluzie z kocimi uszkami, ogonem i różową bronią to pomysł autorstwa MimiMandarin. Chcielibyście zagrać z taką skórką?

5. Will-O-Wasp

Paladins skiny

Pamiętacie Bomb Kinga jako króla pszczół (Paladins: pomysły na nowe skiny cz. 2)? Przyszedł czas na skórkę do Willo o podobnej tematyce. Fakt posiadania skrzydeł przez Willo sprawił, że przerobienie jej na owada było tylko kwestią czasu. Oczywiście tym razem skórka nie przedstawia pracowitej pszczoły, ale osę, która dla wielu kolarzy się z naprawdę denerwującym owadem. Może M-Katar chciał tym przekazać, że Willo działa graczom na nerwy?

6. Mother Nature Inara

Matka Natura Inara to pomysł, który świetnie pasuje do tej bohaterki. Autorką rysunku jest nightfury3200. Skórka bazowałaby oczywiście na motywach roślinnych, takich jak np. różnorakie kwiaty czy winorośl porastająca kamienną ścianę. Broń dodatkowo ozdabiałby małe chmurki (jak określiła autorka).

7. Arctic Tyra

Wielu fanów Paladins rozpozna rysunek już po jego kresce. Autorką pomysłu jest oczywiście Nanashiba, która jak kiedyś wspominaliśmy uwielbia Tyrę i Ying. Tym razem narysowała swoją ulubioną postać w wersji arktycznej, gdzie Tyra swoje blond włosy zmienia na czerń, w jej stroju pojawia się więcej niebieskich elementów, a na plecach nosi skórę niedźwiedzia polarnego.

8. The Death Ent Grover

Nieco mroczniejszy pomysł na skórkę do Grovera. Poza groźną miną i zawieszonym na szyi strykiem drzewiec trzyma również zakrwawioną siekierę. Fani tego typu klimatów pewnie byliby zadowoleni. Autorem pomysłu jest GolgTracko3o, który narysował Grovera, ponieważ jak sam przyznał, jest to jego ulubiony bohater.


Napiszcie, jak podobają Wam się powyższe fanowskie pomysły na nowe skórki. Który najbardziej przypadł Wam do gustu? Jaki powinien pojawić się w grze? Zainwestowalibyście w nie swoje kryształy? Dajcie znać w komentarzach.