Paladins r.

Paladins: pomysły na nowe skiny cz. 5

Fani Paladins okazują się bardzo kreatywni. Warto zwrócić uwagę na ich twórczość, szczególnie że oferują nam ciekawe pomysły na nowe skórki. Zobaczcie sami. Może któryś kiedyś pojawi się w grze?

Dziś mamy dla Was kolejną porcję fanowskich skórek do Paladins. Ostatnio okazało się, że jeden z konceptów graczy został użyty przed twórców i pojawił się w grze. Mowa oczywiście o Kunoichi Skye, o której pisaliśmy w jednej z części naszej serii. Jak widać, Hi-Rez Studios faktycznie patrzą na twórczość community Paladins. Być może niedługo dostaniemy kolejne skórki bazowane na fanartach. Jak wiecie – fani potrafią być niezwykle kreatywni.

Każdego, kto jeszcze nie widział poprzedniej części serii, zapraszamy tutaj: Pomysły na nowe skiny cz. 4.

Paladins: pomysły na nowe skiny

1. Golden Ying

Kolejny fanowski projekt skórki do Ying. Bohaterka cieszy się ogromną ilością pomysłów na skiny. Dzisiaj pokazujemy Wam Golden Ying, czyli strój bazujący na ciemnych kolorach z dodatkiem złotych elementów. Dość prosty, jednak byłby ciekawą odpowiedzią na Silver Ying. Autorem pomysłu jest MisterDeath.

2. Ognista Evie
3. Błazen Grohk
4. Świąteczny Bomb King

Paladins skiny

Nowa paczka skinów o autora, którego koncepty pojawiły się w poprzednich częściach. Niektórym fanom Paladins SplashBrush kojarzy się właśnie z takimi sklejkami konceptów skórek, jak i masą fanartów z różnymi bohaterami z gry.

Dziś mamy dla Was ciekawy pomysł na nową Evie – Lodowa Wiedźma tym razem zapłonęłaby prawdziwym ogniem, być może strzelając we wrogów kulami ognia. Brzmi ciekawie? A może Błazen Grohk, który zamiast rozbawić, pewnie doprowadzałby przeciwników do płaczu. Oraz coś idealnego na święta – Bomb King jako bałwan… przebrany za Świętego Mikołaja. Zamiast bombami, rzucałby we wrogów śnieżkami. SplashBrush jak zawsze ma świetne pomysły.

5. Piratka Lian

Fanowska skórka do jednej z najnowszych bohaterek – Lian. Niedawno pokazywaliśmy Wam Piratkę Kinessę, a dziś to Lian występuje w takiej roli. Trzeba przyznać, że całkiem dobrze się prezentuje i skórka po dopracowaniu mogłaby być ciekawą propozycją dla fanów tej postaci. Autorem pomysłu jest BrittniDraws.

6. Gnome King Barik

Barik jako Król Gnomów – ciekawy pomysł od znanego Wam dobrze M-Katara. Sam Barik wygląda sympatycznie i strój do niego pasuje (jak również skórka jego broni), jednak warto zwrócić szczególną uwagę na skórkę jego wieżyczki – jest ona skrzatem ogrodowym.

7. Dragon Trainer Cassie

Cassie Treserka Smoków – fani League of Legends mogą zauważyć tutaj pewne nawiązania. Nie da się jednak zaprzeczyć, że Cassie pasuje do tej serii, a jej Zigs w wersji małego smoka wygląda uroczo. Autorem pomysłu jest, tak jak w powyższym przypadku, M-Katar.

8.  The Bush Hunter Sha Lin

Pomysł prosty i wydawać by się mogło, że nie jest szczególnie rozbudowany, ale po krótkim zastanowieniu dochodzi się do wniosku, że taki strój do Sha Lina po prostu pasuje i ci, którzy go wcześniej nie widzieli, mogliby uwierzyć, że tak właśnie wygląda jego podstawowa skórka. Co o tym sądzicie? Autorem pomysłu jest GolgTracko3o.

Napiszcie, jak podobają Wam się powyższe fanowskie pomysły na nowe skórki. Który najbardziej przypadł Wam do gustu? Jaki powinien pojawić się w grze? Zainwestowalibyście w nie swoje kryształy? Dajcie znać w komentarzach.