r.

Paladins: ujawnienie Khana i walentynkowe skiny

Oficjalnie ujawniono nowego bohatera - Khana oraz zaprezentowano nowe skiny dla Ying i Bomb Kinga. Co jeszcze czeka nas w nadchodzącym patchu?

Nowy bohater w Paladins: Khan

Doczekaliśmy się oficjalnego ujawnienia Khana. Dokładny opis jego umiejętności, Talentów i kart podamy w opisie patcha.

Love Machine Bomb King

Carnival Ying

Obie skórki pojawią się w Valentine Chest, która powróci do gry na ograniczony czas. Dodatkowo Ying otrzyma legendarną emotkę z tańcem – ją również będzie można wylosować z walentynkowej skrzynki.

Usunięcie Programu VIP

ZobaczKoniec z Systemem VIP w Paladins

Twórcy planują zrezygnować z Systemu VIP w Paladins. Podczas patcha OB69 w Sklepie VIP w rotacji znajdziemy różne skórki, na które będziemy mogli wydawać nasze punkty. Za niezużyte punkty otrzymamy rekompensaty w postaci skrzynek (więcej szczegółów w artykule powyżej).

W OB70 w grze nie będzie już Sklepu VIP. Program VIP zastąpi nowy system – Battle Pass. Póki co twórcy nie ujawnili na jego temat wielu informacji i nie wiadomo dokładnie, na czym będzie on polegać, jednak – jak już było wspomniane w powyższym wpisie – możemy się spodziewać nowości w postaci ikonek do naszego konta czy nowego, legendarnego wierzchowca.

Pozostałe nowości

W weekend od 6 kwietnia do 8 kwietnia będziemy mogli zdobywać podwójną ilość EXP-a.

System działania sprayów zostanie zreworkowany. Zmieni się sposób nabywania nowych graffiti, a poza tym spraye nie będą już ściśle powiązane z danym bohaterem – będziemy mogli wybierać je bez względu na to, jakim championem gramy w danym meczu. Spraye mistrzostwa mają zostać wycofane z gry.