Paladins r.

Nowy cinematic z Paladins – “Siege of Ascension Peak”

Wczoraj pisaliśmy o różnych zapowiedziach dodawanych na mediach społecznościowych przez twórców Paladins w ciągu ostatniego tygodnia. Dziś mamy okazję obejrzeć nowy cinematic związany z lore Królestwa - dotyczy on konfliktu Domu Aico z Jenosem. Poznamy również historię Bucka.

Pierwszy filmik związany z historią bohaterów mogliśmy zobaczyć w styczniu (zobacz: Pierwszy cinematic związany z lore Paladins!), wówczas ujawniono w nim ogólny zarys fabularny konfliktu w świecie Paladins, czyli wojny Magistratu z Ruchem Oporu.

Teraz mamy okazję zaznajomić się z kolejnymi faktami z historii bohaterów, a dotyczą one m.in. Jenosa, Bucka, Lian oraz nadchodzącego bohatera – Khana.

Zobacz teżPodsumowanie zapowiedzi z OB68

Siege of Ascension Peak

Polskie tłumaczenie tekstu z filmiku:

(Tekst pochodzi z polskich napisów, które są dodane do powyższego filmiku na YouTubie).

Oto Wzgórze Wniebowstąpienia. To właśnie tutaj Jenos wzniósł się do nieba i zjednoczył z kosmosem. Wierni przez stulecia wpatrywali się w gwiazdy, szeptem wyznając prawdę, że Jenos żyje w przestworzach… Większość miała ich za szaleńców. Przybywało tu wielu pielgrzymów – zagubione dusze chcące pozostawić za sobą swoją przeszłość.

Do czasu, gdy pokonany żołnierz doświadczył niemożliwego… Sięgający niebios powrócił. Jenos wyjawił, co ujrzał pomiędzy gwiazdami – niezliczone cuda, niewyobrażalne moce… I ciemność, która pewnego dnia zagrozi Królestwu.

Sala Rubinowego Tronu huczała od powtarzanej wieści – Jenos powrócił. Kiedy jej dwór pochłonięty był plotkami, Lian ściszonym głosem dyskutowała z pewną postawną postacią… Khanem. Naczelny rodu Aico, generał armii i główny doradca Rubinowego Tronu.

Gdyby udało się przekonać Jenosa do przyłączenia się do armii Magistratu, Lian mogłaby zakończyć tę wojnę… A zwycięstwo zapewniłoby rodowi Aico więcej potęgi, niż miał kiedykolwiek.

Zbliża się oblężenie.

Khan zbiera swe siły do bitwy, prowadząc gwardię królewską rodu Aico, by zwerbować rzekomego boga. A Khanowi się nie odmawia.

Oblężenie rozpocznie się podczas patcha OB68Khan pojawi się wraz z aktualizacją OB69.