Paladins r.

Festive Chest – przegląd skrzyni

Święta tuż-tuż. Z tej okazji w Paladins pojawi się świąteczna skrzynia o nazwie Festive Chest. Zdobyć z niej można nowe dodatki, bronie, a nawet zimowego wierzchowca. Sprawcie sobie prezent na święta.

Wraz z ujawnieniem nowego patcha Do You Wanna Build a Bomb King? (zobacz: Opis patcha Open Beta 64) twórcy zapowiedzieli wprowadzenie do gry kolejnych dodatków, w tym powrót m.in. Festive Chest.

Świąteczna skrzynia pojawiła się w Paladins również w poprzednim roku, jednak jej zawartość była znacznie mniejsza. W tym roku znów zobaczymy Festive Chest w grze z większą i jeszcze bardziej interesująca zawartością. Co ciekawsze, do tegorocznej edycji świątecznej dodano również emotkę i skórkę do wierzchowca.

Dziś opiszemy dla Was wszystkie nowości ze skrzyni oraz jej cenę. Być może pomoże to w decyzji, czy Festive Chest jest warta zakupu i to właśnie na nią poświęcicie swoje kryształy.

Zapraszamy do czytania.

Festive Chest

Festive Chest – przegląd

Festive Chest (Skrzynia Świąteczna) kosztuje 100 kryształów   i wylosować z niej można jeden z 18 elementów. Wśród dostępnych skórek są m.in. Gwiazda Polarna – broń Jenosa, Twarde ciasteczko – tarcza Fernando, Urok Świąt – skrzydła Willo oraz wierzchowiec o imieniu Śnieżynka. Część przedmiotów wraca z poprzedniego roku, jednak sporo z nich jest zupełnie nowe. Pełną nową skórką jest A-Bomb-Inable Bomb King. Nowością jest również legendarna emotka do Evie o nazwie Podwójny aksel.

Wszystkie nowe elementy zaprezentujemy Wam poniżej.

Prawdopodobieństwo wylosowania każdego z przedmiotów wynosi 5,55%.

Poniżej spis wszystkich przedmiotów dostępnych w Festive Chest:

Świąteczne dodatki kosmetyczne

Przy prezentacji Makoy użyto wprowadzonej w 2016 roku skórki do broni – Świąteczne Działo (jest ono również dostępne w opisywanej skrzyni).

Świąteczny wierzchowiec – Śnieżynka

Śnieżynka jest jedną z 9 skórek do wierzchowca wprowadzonych do gry.

A-bomb-inable Bomb King

Oceńcie, jak podoba Wam się zawartość świątecznej skrzyni w Paladins. Planujecie ją kupić? A może chcecie zdobyć wszystkie skórki, jakie są w niej dostępne? Lubicie świąteczne dodatki w grach? Dajcie znać w komentarzach.