Paladins r.

Nowa mapa w chińskim Paladins

Ujawniono wygląd nowej mapy w Paladins - najpierw będzie ona jednak dostępna tylko w Chinach. Kiedy otrzymamy ją na naszych serwerach?

Choć kiedyś już pisaliśmy o chińskim Paladins, bardziej w ramach ciekawostki, warto wiedzieć, że terminy wychodzenia nowości w grze w Chinach nieco różnią się od międzynarodowych serwerów (np. w tym kraju aktualizacja kart do gry weszła później niż u nas. Chińczycy mogą już także zagrać Vivian, choć dodano ją na serwer przed Terminusem).

Paladins w Chinach wkrótce otrzyma kolejną aktualizację (OB65), dokładniej stanie się to 31 stycznia. Chińscy gracze dostaną w niej to, co na naszych serwerach jest już obecne: złote bronie, bohaterkę Moji, elementy kosmetyczne związane z Chińskim Nowym Rokiem czy mapę Trade District. Jednak co ciekawe, tym razem Chińczycy pograją na nowej mapie przed nami – ujawniono tam nową Asiatic map.

Nowa mapa w chińskim Paladins

paladins asiatic map

Mapa nazywa się “枫叶庭”, czyli “The Maple Leaves Court” (można to przetłumaczyć jako np. “Dwór liści klonu”). Oczywiście może ona zyskać inną nazwę na serwerach międzynarodowych.

Warto wspomnieć o tym, że Asiatic map była znaleziona w przeciekach kilka miesięcy temu (zobacz). Wówczas osoba zajmująca się dataminingiem podała, że mapa dotyczy trybu Siege (Oblężenie). Niecały miesiąc później tryby azjatyckiej mapy były określane już jako Siege (Oblężenie), Onslaught (Szturm), TDM (Deathmatch).

Przypuszczalnie międzynarodowe serwery otrzymają ją w aktualizacji OB66. Jak niedawno podaliśmy, patch Open Beta 66 zostanie u nas wydany nieco później niż zazwyczaj.

Niestety jak na razie dostępne są tylko trzy grafiki przedstawiające nową Asiatic map, ale warto wspomnieć o tym, że mapa ta była pokazana w najnowszym trailerze, w którym pojawili się Ash, Tyra i Androxus.

Przypadł Wam do gustu jej wygląd?