Paladins r.

”Champions” – piosenka od NerdOut

Tym razem to nie parodia na podstawie znanego hitu. Oto oryginalna piosenka stworzona przez NerdOut!, a jej głównymi bohaterami są postacie z Paladins. 

Kojarzycie kanał NerdOut!? To bardzo możliwe, ponieważ subskrybuje ich ponad milion osób, a ich filmy obejrzano ponad 250 milionów razy. Dla tych, którzy o nich nie słyszeli – jest to kanał muzyczny stworzony przez trójkę przyjaciół. Zajmują się oni tworzeniem własnych, oryginalnych piosenek o tematyce gier komputerowych czy filmów. Wśród ich filmów znajdziecie m.in. piosenki o Assassin’s Creed, Cupheadzie, Dark Souls czy CS:GO.

Wszystkie z ich utworów znaleźć możecie nie tylko na YouTube, ale też na iTunes czy Spotify.

“Champions” – piosenka od NerdOut!

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, piosenka z Paladins to nie jedyna ciekawa pozycja na liście utworów od NerdOut!. Poniżej kilka innych propozycji, które mogą przypaść Wam do gustu. Oczywiście, jeśli zaciekawiła Was ich twórczość, polecamy przejrzenie całego kanału i poszukanie czegoś dla siebie.

Jak podobają Wam się tego typu piosenki? Lubicie, gdy np. youtuberzy tworzą własne utwory? Czy może wolicie przeróbki już istniejących popularnych piosenek np. w stylu Instaloka czy OzzaWorld (zobacz też: Paladins: OzzaWorld, czyli parodie piosenek)?
Chcielibyście więcej muzycznych artykułów na temat muzyki o grach komputerowych? Dajcie znać w komentarzach.