Paladins r.

Paladins: OzzaWorld, czyli parodie piosenek

Większość osób tutaj (szczególnie graczy LoL-a) kojarzy przeróbki chłopaków z Instalok. Czas na coś podobnego, ale z Paladins. Poznajcie OzzaWorld.

Instalok to kanał na tyle popularny, że nie trzeba go nikomu przedstawiać. Fani League of Legends (czy nawet Overwatcha) znajdą tam masę parodii piosenek, które dzięki ciekawemu wykonaniu i dobrze napisanemu tekstowi, wpadają w ucho i zdobywają naszą sympatię.

Z LoL-a takich kanałów można znaleźć kilka, jedne większe, drugie małe i prawie nieznane. Jednak jak to jest z Paladins? Jak się okazuje, gra studia Hi-Rez też ma fana, który tworzy tego typu przeróbki.

OzzaWorld  to niewielki kanał z parodiami piosenek. Znajdziemy tam gry takie, jak Warcraft, Smite, Overwatch i oczywiście Paladins.

Póki co przeróbek nie jest za wiele, ale warto docenić pracę, jaką wkłada w to autor kanału. Z czasem prawdopodobnie pojawi się więcej ciekawych rzeczy z wyżej wymienionych gier. A jeśli dzisiejsze piosenki Wam się spodobają, to niewykluczone, że poinformujemy Was o kolejnych.

OzzaWorld i Paladins

Dajcie znać, jak podobają Wam się powyższe przeróbki. Która okazała się najciekawsza? Myślicie, że autor powinien skupić się na parodiach z Paladins? Napiszcie swoje opinie w komentarzach.