Overwatch r.

Overwatch: Koncepty skinów

Były już koncepty z Paladins, więc teraz czas na Overwatch! (Link do ostatniego wpisuPrzed Wami fanowskie projekty skórek. W końcu kto inny niż fani zna lepiej potrzeby swojej ukochanej gry?

Dawno temu już powstał wpis właśnie z koncepcjami skórek (klik)i była w nim mowa, czy raczej propozycja rozpoczęcia całej serii. Można więc założyć, że właśnie ma to miejsce. W miarę regularnie (w granicach możliwości) będę się starał przygotowywać dla Was zbiór konceptów.

W tym zbiorze mamy 7 postaci i kilka wariantów skórek. Niektóre są kontynuacją istniejących już serii ale znajdą się też zupełnie nowe. Oczywiście dzisiaj mamy Mikołajki więc tematyka świąteczna też się pojawi.

Overwatch: Koncepty skinów

Roślinna Orisa

Oczywiście jest to nawiązanie do skórki Bastiona o tym samym tytule. Model postaci to natomiast skóra Orisy – Sektor Zero. Jest to ciekawe połączenie o tyle, że możliwe do zrobienia, co więcej pasowałoby fabularnie. Kto powiedział, że tylko Bastion może się reaktywować po tylu latach. Wygląda po prostu ciekawie.

Autor

Dzielnicowa Orisa

Znowu Orisa i znowu mamy nawiązanie do istniejącej skórki – Dzielnicowa D.va. Jest to (moim zdaniem) lepsza wersja modelu skina OR15. Skoro roboty tego modelu strzegły porządku w Numbani, dlaczego nie mogą być związane z policją?

Autor

Męczennik Zenyatta

Nazwa mówi sama za siebie. Mamy tutaj zniszczonego, wiekiem czy przez człowieka, omnicznego mnicha. Skórka wygląda po prostu dziwnie, ale z drugiej strony budzi zainteresowanie. Jest to coś nowego, co moim zdaniem miałoby rację bytu w grze. Oczywiście mogłyby pojawić się problemy z hitboxem, dlatego powstało kilka wersji tego skina. W pozostałych dwóch widzimy jakby ducha, zarys dawnego ciała. Które z kolej mogłoby się pojawiać w pełnej okazałości po użyciu Transcendencji.

Autor

Książę z bajki Lucio

Autor tej skórki pomyślał o wszystkim.

Historia:

Jako dziecko Lucio raz pocałował żabę mając nadzieję, że to przemieni go w księcia z bajki. Zamiast został otruty, ocalili go lekarze, co pociągnęło jego medyczną ścieżkę aż po dziś dzień.

  • Domyślna muzyka zastąpiona orkiestrowymi coverami.
  • Wrogowie zabici przez Falę Dźwiękową zostają zamienieni w żaby.
  • Po śmierci Lucio również się w nią zmienia.
  • Efekty wizualne zawierają motyw liści.

Fajnie przemyślane, może nie wszystko bym wykorzystał, ale sama skórka jak najbardziej mi opowiada. Jest to oczywiście nawiązanie do skórki Wdowy – Łowczyni. Ale trochę przypomina też Griefhardta.

Autor

Blackwatch Ana

Jest to recolor skina Kapitan Amari. Dość prosta skórka, ale ciekawa, przez ciemną kolorystykę. Oczywiście nie powstałaby raczej, ponieważ fabularnie Ana nie należała do oddziału Blackwatch.

Warto tutaj wspomnieć, że jest cała społeczność, która skupiona jest na tematyce Blackwatch i jedna z członkiń postanowiła to wypromować tworząc cosplay tej skórki.

Autor

Moiwah – Moira jako Waluigi

Nie wiem czy kojarzycie serię Mario aż tak bardzo, ale Waluigi to kuzyn Mario i Luigiego. Na czapce miał odwrócone L co symbolizuje przeciwieństwo zielonego Mario Luigiego. Jako zły charakter Moira pasuje tutaj doskonale, ponieważ wiele osób twierdzi, że jest ona przeciwieństwem Łaski. Z tego co widziałem, nawet Blizzard pochwalił tę koncepcję.

Autor

Śnieżny Anioł Łaska

Jak obiecałem przechodzimy do tematyki świątecznej. Jest to naprawdę ładna skórka, oczywiście utrzymana w chłodnych odcieniach, jej “broń” w jednym i drugim przypadku wygląda super. Chyba bardziej do mnie przemawia wersja z latarnią. Mogłaby na przykład świecić się w momencie użycia Walkirii. Była grecka bogini, wiedźma to może czas na świątecznego aniołka.

Autor

Mikołaj Reinhardt

overwatch koncepty skinów

Zostajemy w świątecznym klimacie. Przed Wami kozacki Mikołaj. Jest to przyznacie fajny pomysł, który może nie w takiej odsłonie, ale mógłby się pojawić w nadchodzącym evencie świątecznym. Niestety dokładnie ta wersja Mikołaja może nie przejść.

Autor

Świąteczna D.Va

To ostatnia skórka już, jak widzicie projekt został zrobiony w “odrobinę” innej formie. Mimo wszystko ten pomysł, aby ubrać robota w sweter naprawdę mi się podoba. Diva jest graczem, a prawdziwy gracz zawsze dba o swój sprzęt!

Autor


To już wszystko w tej odsłonie, jak pisałem będę się starał szukać nowych skórek, mam nadzieję z pozytywnym skutkiem. Jestem ciekaw waszej opinii na temat tego typu artykułów.

Poza tym jak Wam się podobają skiny? Widzielibyście któryś w grze?