Overwatch r.

Jeff Kaplan odpowiada na pytania z Twittera!

Każdy ma jakiś problem z czymś. Mogą to być osoby z Twojej drużyny, Twoja mama lub sprzęt. Na szczęście Jeff Kaplan - twórca Overwatcha, odpowiedział na kilka z tych pytań (tak 66%).

Jeff Kaplan znalazł się w jednym odcinku kanału WIRED (klik!), gdzie odpowiadał on na kilka pytań związanych z Overwatch. Film ma 16 minut, więc spróbuję przytoczyć kilka ważniejszych kwestii.

Jeff Kaplan odpowiada na pytania z Twittera

Pierwszą ważną rzeczą, którą poruszył Jeff, było jak mieć więcej FPS w Overwatch. Poleca on przyjrzeć się karcie graficznej, płycie głównej i procesorowi, gdyż to one są za to odpowiedzialne. Jeżeli nie chcesz bawić się w symulator małego elektryka 2017, to również warto zwrócić uwagę na rozdzielczość gry (warto grać w pełnym ekranie) i aplikacje działające w tle.

Było również kilka pytań o fabułę. Dowiedzieliśmy się, że wkrótce Reaper dostanie rozwinięcie swojej historii. Na 100% dowiemy się, co jest skarbem Złomiarza, lecz Jeff mówi, że lepszym pytaniem jest to, gdzie jest ten skarb.

Nie zabrakło również pytań o rozgrywkę/competetive. Po pierwsze, dowiedzieliśmy się, że ocenianie gracza w meczu 6v6 jest o wiele trudniejszy niż przy 1v1, jak na przykład w Heartstonie. Również na konsole wkrótce wyjdzie system zgłaszania graczy za AFK. Jeff wspomniał też o tym, że im jesteś lepszy, tym trudniej dla systemu jest znalezienie graczy na odpowiednim poziomie.

Ostatnią ważniejszą kwestią, o jaką zapytano Jeffa Kaplana, jest “niespodziewany błąd serwera”, który co jakiś czas pojawia się. W tej sytuacji warto spróbować się zalogować ponownie. Jeżeli to nadal nie pomaga, można również zajrzeć na forum Overwatcha, w dziale technicznym powinna być o tym wzmianka.

jeff kaplan odpowiada

Pamiętajcie, że wiele rzeczy nie opisałem, gdyż to Wam zostawiam złapanie ich wszystkich. Potem wróćcie tu i podzielcie się swoją opinią. Nie martwcie się, poczekam.