League of Legends r.

Zven z G2: wywiad dla How2Play

Finały EU LCS w Krakowie dobiegły końca. Zaszczytne pierwsze miejsce zdobył team G2. Udało nam się porozmawiać z jednym ze zwycięzców. Zven - grający w roli ADC - udzielił nam odpowiedzi na kilka pytań. Jeśli jesteście ciekawi czego się dowiedzieliśmy, zapraszamy do zapoznania się ze wpisem. 

Przyszedł czas na długo wyczekiwany finał EU LCS w Krakowie. Po sobotniej wygranej H2K, większość polskich fanów League of Legends trzymała kciuki za wygraną drużyny G2. Wszystko to przez to, że wygrana wspomnianej drużyny umożliwia awans również teamowi H2K, który jest bliski niejednemu polskiemu fanowi e-sportu, ze względu na obecność w nim naszych rodaków. Tak jak w sobotę udało nam się porozmawiać z jednym ze zwycięzców (zobacz: Vander z H2K: wywiad dla How2Play), tak również po ostatnim finałowym meczu, spotkaliśmy jednego z członków G2, by porozmawiać z nim na kilka tematów.

zven g2 eu lcs

Po zwycięskim meczu i widowiskowym odebraniu pucharu, gracze G2 rozeszli się do pokojów prasowych, by udzielić wywiadów. Naszej ekipie udało się zająć wywiad z Zvenem, 19 letnim Duńczykiem grającym na pozycji ADC. Jesper Svenningsen, gdyż tak nazywa się wspomniany gracz, udzielił nam odpowiedzi na różne pytania. Od tego, czy spodziewał się wygranej, po przyczynę porażki w jednej z gier. Tak jak w przypadku poprzedniego wywiadu z finałów w Krakowie, tutaj również wywiad przeprowadził 5hadow – jeden z naszych redaktorów.

Zven z G2: wywiad dla How2Play

Jak podobał Wam się wywiad? Kibicowaliście G2? Oglądaliście finałowe mecze? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach. Zwycięzcom oczywiście gratulujemy i cieszymy się, że gracze profesjonalnej sceny e-sportowej zechcieli poświęcić czas dla nas i naszego portalu.