League of Legends r.

Vander z H2K: wywiad dla How2Play

Finały EU LCS w Krakowie trwają. Pierwszego dnia, tuż po zwycięstwie H2K udało nam się przeprowadzić wywiad z jednym ze zwycięzców. Vander odpowiedział na kilka pytań. Jeśli jesteście ciekawi czego udało nam się dowiedzieć - zachęcamy do zapoznania się z tym wpisem. 

Jak już pewnie wiecie, 27 i 28 sierpnia w Krakowie odbywają się finały EU LCS. Pierwszego dnia walczyły ze sobą dwie drużyny: Unicorns of Love oraz H2K. Szczególnie ważnym dla wielu fanów było zobaczenie na scenie drugiej z wymienionych drużyn, a to ze względu na obecność w niej Polaków: Jankosa i Vandera. Z jednym z nich udało nam się porozmawiać.

h2k

Po zwycięskim meczu gracze udali się do pokojów prasowych, by udzielić wywiadów. Udało nam się porozmawiać z Vanderem i zapytać go o kilka spraw związanych z przygotowaniem do finałów, jak i samej kariery profesjonalnego gracza. Dodatkowo Vander zechciał udzielić drobnych wskazówek każdemu, kto chciałby grać tak dobrze jak on. Posłuchajcie sami co miał do powodzenia na poniższym filmiku. Z Vanderem rozmawiał jeden z naszych redaktorów – 5hadow.

Vander z H2K: wywiad dla How2Play

Co sądzicie o tym wywiadzie? Oglądaliście finały i zmagania H2K z UoL? Lubicie Vandera? Przyznam, że dla mnie, jak i dla 5hadowa spotkanie Vandera i Jankosa (niestety z drugim nie udało się przeprowadzić w sobotę wywiadu) było ciekawym doświadczeniem i będziemy to miło wspominać.