r.

Zjarany “krul” górnej alei!

Jeśli pamiętasz tego gościa, to posiadasz zajebiste wspomnienia! Darien - jedyny, niepowtarzalny i ciągle wyglądający na zjaranego - były członek Gambit Gaming! Powspominaj z nami jego najbardziej strollowane zagrania na LCS-ach!

Przeczytaj również dziś na How2Play w dziale League of Legends:

Darien!

Podejrzewam, że Snoop Dogg przy tworzeniu “Smoke Weed” wzorował się na postawie Dariena:

 

No dobra, nieco na serio – Darien – a właściwie Evgeny Mazaev, z pochodzenia Rosjanin, jest zapewne znany starszym graczom, interesującym się sceną e-sportową 🙂 Dla ciekawych, poniżej znajduje się film, który przedstawia karierę Dariena:

Jeżeli byliście cierpliwi i obejrzeliście film do końca, mogliście sami się przekonać, jaką mocną drużyną był kiedyś skład Moscow 5 😀

7665-moscow_5-610x339

Darien słynął z gry Gankplankiem, Warwickiem czy Shavyną na topie. Na  IEM Season VII – Global Challenge Katowice zaprezentował się z bardzo dobrej strony, grając szczególnie Renektonem. Przyjaźnił się z każdym w drużynie, w szczególności z Diamondem, Genją czy Alexem Ichem, otrzymał także od nich przydomek “Snakeman”  ze względu na jego mimikę twarzy, która była niezmiernie “urozmaicona” podczas rozgrywek.

Niestety, po odejściu z Gambit, odpuścił już sobie na dobre LCS-y. Pozostaje nam tylko powspominać jego najśmieszniejsze akcje!

hqdefault

 

maxresdefault (1)

maxresdefault (2)

maxresdefault

hqdefault (1)

hqdefault (2)