League of Legends r.

Wiemy, kto dostanie skórki Project! Kolejny wyciek z League Partner Program

Poznajcie ElmiilloRa, kolejnego na liście "przecieków z League Partner Program". A może powinniśmy tak nazwać całą serię artykułów?

Zobacz też:

ElmiilloR

¿Quién es ElmiilloR?

ElmiilloR to hiszpański streamer urodzony w 1994 roku, którego na Twitchu obserwuje ponad 220 000 ludzi, a jego kanał posiada łącznie 24 587 425 wyświetleń [stan z 13.07.2019 r.]. W pierwszej turze rekrutacji do League Partner Program nie został przyjęty – pojawił się w nim dopiero później (tak jak w przypadku streamerki Nieuczesana).

Skórki Project 2019

O wycieku dowiedzieliśmy się dzięki tweetowi Nebury. Nie odtwarzajcie klipu – został już dawno usunięty. Na szczęście pogrzebaliśmy tu i ówdzie…

W pewnym momencie streama ElmiilloRa widzimy otwartego Discorda z kanałem League Partner Program, na którym – jak gdyby nigdy nic – trwa dyskusja na temat nadchodzących skórek Project.

Skórki Project 2019 otrzymają…

 • Jinx,
 • Pyke.

Zatem w tym roku otrzymamy skiny El Pyke Proyecto i El Jinx Proyecto.

Skąd to wiemy?

Jak wspomniałem, klip z Twitcha został usunięty w okamgnieniu, podobnie reuploady na reddicie. Największy portal o League of Legends w Polsce miałby się tak łatwo poddać? Nie ma opcji. Dzień został uratowany przez redditowe boty, które wklejają mirrory udostępnianych na Reddicie filmów!

Moment z Discordem zobaczycie w około 0:16 sekundzie klipu. Na marginesie, całkiem długo trwał ten “moment”. Czy ElmiilloR zapomniał przełączyć się na inną scenę w OBS-ie?

Na filmiku widzimy, że ElmiilloR znajduje się na Discordzie League Partner España (Hiszpania). Dwie pierwsze wypowiedzi użytkownika Jota (inny członek LPP, 330 000 subów na YT) to: “Sr*m na martwych Jinx i Pyke’a” oraz “Bardzo dziękuję za przekazanie tego z tak długim wyprzedzeniem”. Jak widzicie, komuś bardzo nie spodobał się wybór Jinx i Pyke’a. W rozmowach uczestniczy rioter Kails, więc nie wygląda to na “zwykły offtop”.

league partner program elmiillor leak project jinx pyke
Moment z Discordem

Kto prawdopodobnie nie otrzyma skórki Project?

Naprawdę realnie brzmiącą analizą podzielił się z nami redditor GeneralSecura. Swoją wypowiedź zaczął słowami:

Skórki Project zazwyczaj trafiają do ludzkich championów, którzy używają broni lub czegoś w tym rodzaju. Najczęściej broni białej lub palnej.

Postanowił wypisać postacie, które mają małe prawdopodobieństwo na skórkę Project:

 • Graves (zbyt podobne do Praetorian),
 • Caitlyn (zbyt podobne do Pulsefire),
 • Ezreal (zbyt podobne do Pulsefire),
 • Camille (zbyt podobne do Program),
 • Riven (zbyt podobne do Pulsefire),
 • Shen (zbyt podobne do Pulsefire).

Jakie postacie mogłyby dostać skórkę Project? Uwaga, są to tylko nadzieje autora:

 • Quinn (Valor w formie drona bojowego),
 • Sylas (laserowe/energetyczne łańcuchy),
 • Diana (jej siostra Leona posiada skórkę Project – bardzo silna szansa na skórkę),
 • Yorick (Żelazna Dziewica i ghoule świetnie wyglądałyby w formie dronów/botów).

Kiedy mogą się pojawić skórki Project 2019?

Z artykułu:

Jeżeli Riot zamierza zorganizować w tym roku event PROJECT, mógłby się pojawić albo w sierpniu – po wydarzeniu Arcade – albo dopiero w listopadzie.

Wycieki z League Partner Program

Jest to kolejna sprawa związana z przeciekiem z elitarnego League Partner Program – kolejny raz z powodu niedopatrzenia. Gracze podejrzewają, że instytucja LPP może upaść tak nagle, jak powstała, z powodu nieustannych problemów z wyciekami i przeciekami. Niektórzy z członków LPP zostali za to wyrzuceni (np. Nasteey).

Kilka ostatnich wycieków: