W najbliższy weekend będziemy dostawać zwiększone IP w zależności od tego, w ile osób ze znajomymi będziemy grać. Ile taka premia będzie wynosić?

• +200 % IP za granie w 4 osoby
  • +300 % IP za granie w 5 osób

Jak się przygotować?

• Kup boost na 3 dni (520 RP)
  • Kup boost na 10 wygranych (670 RP) (jeśli wygrasz co drugi mecz, to będzie to aż 20 gier – czyli właściwie dwa dni ostrego grania)
  • Jeśli połowę meczów wygrasz, a połowę przegrasz, powinieneś zdobyć około 15 000-20 000 IP (900-1800 za wygraną i 500-600 za przegraną)
  • Czyli wydamy jedynie 1190 RP, a zdobędziemy kasę na 3 bohaterów za 6300 IP (czyli równowartość 2920 RP)

Ile maksymalnie można wyciągnąć za mecz?

Ile możemy normalnie zdobyć maksymalnie IP?

• Premia za pierwszą wygraną jest naliczana oddzielnie – nie jest zwiększana przez premię z eventu czy boosty ze sklepu (czyli +150 IP)
  • Za wygraną otrzymujemy 18 + 2.31 IP za każdą minutę gry
    • Maksymalna wartość IP, jaką możemy normalnie otrzymać, wynosi 168 IP (za 65 minutową grę, później niestety ta wartość się nie zwiększa)