League of Legends r.

True Damage: czy wszystkie skórki dostaną edycje prestiżowe? jak wybierano bohaterów? czy pojawi się pełny album? Czy w Lidze pojawi się boysband?

Kolejna edycja Spytaj Riot przed nami, a w niej odpowiedzi na pytania związane ze skórkami muzycznymi!

Czy wszystkie nowe skórki True Damage otrzymają swoje wersje prestiżowe, tak jak było to ze skórkami K/DA? Jeśli tak, to kiedy?

Już to ogłosiliśmy w kilku miejscach, ale możemy jeszcze raz potwierdzić, że Senna z True Damage również otrzyma prestiżową skórkę projektu Louis Vuitton na początku przyszłego roku. Będzie ona dostępna w sklepie za Punkty Prestiżu w 2020 roku. Natomiast to, czy pojawią się dodatkowe prestiżowe skórki członków zespołu True Damage, omówimy bardziej szczegółowo na początku przyszłego roku.

Przy okazji informujemy, że wprowadzamy pewne zmiany w sposobie działania prestiżowych skórek wydarzenia i Punktów Prestiżu w 2020 roku. Wszystkie szczegóły znajdują się tutaj!

Jak wybieraliście bohaterów do zespołu True Damage?

Ogólnie wybierając bohaterów do dużej linii skórek, musimy zdefiniować i połączyć wiele różnych czynników: Którzy bohaterowie najlepiej pasują do wybranej tematyki? Którzy bohaterowie pasują do siebie nawzajem? Którzy bohaterowie potrzebują obecnie skórek? A w przypadku skórek z linii muzycznej, osobowości poszczególnych bohaterów muszą dobrze pasować do rodzaju muzyki i roli, jaką wyznaczyliśmy im w zespole.

Wiedzieliśmy, że chcemy zrobić coś bardziej szalonego niż K/DA, a naszą inspiracją był hip-hop. Dodatkowo chcieliśmy stworzyć zróżnicowany i eklektyczny skład, który mógłby w wiarygodny sposób połączyć siły, aby stworzyć utwór, w którym przenikają się różne gatunki muzyczne. Biorąc pod uwagę te przesłanki, uznaliśmy, że Ekko jako manipulujący czasem geniusz rytmu jest naprawdę fajnym pomysłem na centralną postać zespołu. Wiedzieliśmy też, że chcemy nawiązać do K/DA, wykorzystując Akali, która była mózgiem tej współpracy, aby iść w kierunku muzycznego rozszerzenia naszego świata fantasy. Qiyana po prostu idealnie odnajduje się w stylu „jestem królową”, a tego właśnie szukaliśmy, natomiast Yasuo to cichy producent „przycinający” do rytmu. Dodajmy do tego termin wypuszczenia Senny, która była jednym z naszych najbardziej oczekiwanych bohaterów, i mamy idealnie dobrany skład, który spełnia nasze początkowe założenia. Mamy nadzieję, że nasz wybór wam się spodobał.

Czy K/DA i True Damage doczekają się pełnego albumu tak jak Pentakill? Albo czy Pentakill (Karthus, Sona i reszta) wrócą kiedyś z fajnym utworem?

Osobiście bardzo bym chciał zobaczyć powrót naszych starych zespołów z nowymi utworami. Ponieważ ostatnia grupa z uniwersum muzyki, TRUE DAMAGE, wystąpiła już na scenie podczas Mistrzostw, wróciliśmy znów do studia i robimy plany na przyszłość. A gdy analizujemy nasze kolejne muzyczne posunięcia, wszystko się może zdarzyć. Mamy nadzieję, że to co zrobiliśmy do tej pory, podoba się graczom.

Kiedy pojawi się prawdziwy boysband z bohaterami League? Mamy już metal z zespołem Pentakill, pop z Popstar, koreański pop z K/DA, a co z boysbandem?

Cóż, najpierw zespół ds. bohaterów musi stworzyć tylu ładnych chłopców, aby starczyło na cały boysband, a potem zespół ds. personalizacji musi ich dostarczyć, jeśli się na to zdecyduje.

To dla nas małe piwo.