League of Legends r.

Prestiżowa edycja Louis Vuitton Senny dostępna w 2020 r. Zła wiadomość: za Punkty Prestiżu

Dobra wiadomość: Senna otrzyma prestiżową edycję swojej skórki w 2020 roku. Zła wiadomość: za Punkty Prestiżu.

Senna z True Damage

Senna doczeka się prestiżowej edycji skórki True Damage w 2020 roku. Rioter KenAdamsNSA poinformował, że skórka będzie do kupienia za Punkty Prestiżu.

Kiedy będzie dostępna? W 2020 roku.

Zgodnie z jedną z informacji Riotu, od wydania prestiżowej edycji Nightbringer Lee Sina możemy spodziewać się nieco ciemniejszej kolorystyki prestiżowych skórek. [Link do artykułu]

Prestiżowa edycja skórki Senny jest projektowana przez jednego z projektantów z domu mody Louis Vuitton. Jest drugą i ostatnią skórką wynikającą ze współpracy marki z Riot Games. Poprzednią zyskała True Damage Qiyana.

True Damage Senna – 1350 RP

Prestiżowa Edycja

senna louis vuitton leak

Prestiżowa edycja Louis Vuitton Senny widoczna w teledysku True Damage – GIANTS

Dlaczego Punkty Prestiżu są tą złą informacją?

Punkty Prestiżu za 2019 rok przepadną wraz z początkiem kolejnego roku.

Jeżeli cały rok zbieraliście PP z myślą, że zostaną na 2020 rok, musimy Was zmartwić – zgromadzone punkty przepadną. Pod koniec 2019 roku zostanie uruchomiony sklep za Punkty Prestiżu.

Nie wiemy, kiedy skórka zostanie wydana. Jeśli będzie to miało na początku roku, będzie to oznaczało wydatek rzędu kilkuset złotych. W przypadku prestiżowej edycji skórki Fuzz Fizz obliczyliśmy, że wymagałoby to 500 zł (licząc najtańsze zestawy kapsuł z dodatkiem Punktów Prestiżu). O wiele tańszy jest wariant z przepustką eventową – kosztuje 1650 RP (ok. 50 zł). Regularna gra pozwala wydać eventowe tokeny na najdroższą rzecz w uruchamianych wtedy sklepie, czyli zestawie 25 Punktów Prestiżu. 50 zł a 500 zł to spora różnica. Należy wspomnieć, że wymagałoby to grindowania tokenów w nieludzkiej liczbie godzin.

Cóż, miejmy nadzieję, że prestiżowa edycja Louis Vuitton Senny wyjdzie na tyle późno, by możliwe było zebranie do tego czasu Punktów Prestiżu, ale też na tyle wcześnie, by nie czekać na to zbyt długo.

True Damage Qiyana – edycja prestiżowa – 2000 tokenów