League of Legends r.

Taliyah – kim będzie? Twórca zdradza kilka informacji…

Nowa bohaterka tajemniczo pojawiła się w Lidze, czas więc zdradzić na jej temat kilka szczegółów - tym razem nie są to domysły, a informacje prosto od twórców!

Co już wiemy o Taliyah?


A konkretniej – twórcy: Daniela Z. Kleina, autora nowej postaci (i trzech innych: Luciana, Azira i Tahm Kencha, a także reworków Sejuani i Xeratha). Jego strony to istna kopalnia wiedzy! Co zatem nam przekazał?

  • Pisaliśmy już o tym, jakoby umiejetności Taliyah zostały ujawnione w jej historii (klik!). Jak się okazuje – nasze domysły były prawdziwe! Daniel potwierdza, że 4 z 5 jej skilli zostały ukazane w opowiadaniu bohaterki!
  • Jeden z użytkowników – idąc za wskazówką z powyższego podpunktu – zapytał, czy ult to AOE skill z silnym CC, który daje wrogom debuff uziemienia. Co ciekawe – nie jest on taki, ALE tak wyglądał właśnie jego prototyp jeszcze we wrześniu.
  • Kolejny gracz zainteresował się tym, czy jej umiejętności będą się faktycznie ograniczać tylko do 4, czy ich działanie zostanie jakoś rozszerzone (szczególnie w przypadku ulta).  Daniel tajemniczo odpowiedział:

Już niedługo będziemy o tym mówić.

  • Zenon wspomniał, że planuje zagrać grę live, aby zapamiętać, jak wygląda Liga (a może: Summoner’s Rift?), zanim Taliyah wszystko zniszczy. Czyżby więc faktycznie mogła ona zmieniać otoczenie?

A tak przy okazji… Wiecie, że imię Taliyah oznacza “poranną, niebiańską rosę”? Kobiety o tym imieniu mają być piękne i urocze, ale też bardzo pracowite i… zależne. Może od otoczenia?

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]