League of Legends r.

Ujawniono umiejętności Taliyah?

Jak dobrze wiecie, przed weekendem Riot ujawnił nową bohaterką Taliyah. Na łamach naszego portalu próbowaliśmy rozgryźć, kim jest i jakie umiejętności może posiadać (Click!). Jednak analizując historię opisaną przez twórców gry, krok po kroku możemy wyczytać ciekawe rzeczy, które być może zdradzają jej pełen skillset!

yasuo (1)

Podczas walki opisanej w zwiastunie pojawiły się 3 umiejętności Yasuo

  • Windwall: “Wydobył się z mężczyzny siedzącego obok niej, przewracając porzucone szklanki i resztki jedzenia. Dosięgnął strzał, łamiąc je w locie. Szczątki upadły na ziemię z głuchym stukotem.”
  • Sweeping Blade: “Yasuo przemknął przez tłum żołnierzy uwięzionych w pokoju. Zaczęli wymachiwać bronią, próbując niezdarnie sparować ciosy miecza, który wirował wokół nich niczym burza. Było na to za późno.”
  • Last Breath: “Gdy ciało kapitana znalazło się w powietrzu, Yasuo już na nie czekał i przeciął je trzema błyskawicznymi ciosami. Upadło na podłogę i już się nie poruszyło.”

Ujawniono umiejętności Taliyah?

Analogicznie do Yasuo możemy analizować cytaty dotyczące umiejętności Taliyah

  • Umiejętność związana ze ścianą: “Skupiła się, pociągając za krawędzie widocznej skały. Szereg grubych kolumn wyłonił się spod ziemi. Kamienna blokada sięgnęła wysoko ponad jej głową, idealnie w momencie, w którym lawina uderzyła w nią z głośnym łubudu.”
  • Przesuwanie dużego kamienia: “Nagle elastyczny kamień zachwiał się na szczycie, jakby prosił ją o pokierowanie. Niepewna co do miejsca, które zapewniłoby bezpieczne lądowanie, Taliyah skierowała go w stronę sosen, licząc, że złagodzą upadek.”
  • Usuwanie gruntu/terenu spod przeciwnika: “Dudnienie narastało poniżej, głośniejsze od warczenia bestii. Lew próbował się wycofać, ale było za późno. Ziemia pod jego łapami rozsypała sie w kaskadę wirującego żwiru, a ciężar bestii pociągnął ją w dół rozsypującego się klifu”
  • Surfowanie na fali kamieni: “Ziemia pod zajazdem eksplodowała wielkimi, krągłymi łukami. Kamienne kolumny wyłaniały się spod ziemi niczym fala. Taliyah wyczuła, jak ziemia się podnosi, unosząc ją w ciemną noc. Yasuo podążał tuż za nią na podmuchach wiatru.”
  • Podrzucenie w górę erupcją kamieni: “– Zostaw go! – Taliyah pociągnęła za kamienną podłogę zajazdu, a płaskie kamienie wystrzeliły w górę, wyrzucając kapitana w powietrze.”
  • Używanie procy: “Wsunęła jedną rękę do płaszcza, a drugą sięgnęła po procę”

Taliyah

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]