League of Legends r.

Świetna synergia: Ivern + Rengar

O tym, że Ivern pasuje do Rengara pewnie słyszała większość graczy. Nie każdy jednak widział ich w akcji. Jesteście ciekawi tej synergii? To wpis dla Was. Ivern + Rengar to świetne duo. 

Gdy Ivern został zapowiedziany, prawie każdy mówił o tym, jak świetnie będzie pasował do niego Rengar. W końcu jest to dość oczywiste – Drzewiec potrafi stworzyć w dowolnym miejscu zarośla, a koci Łowca uwielbia wyskakiwać z krzaków.

Jednak być może nie każdy jest przekonany do takiego połączenia. Do dziś wielu graczy nie lubi Iverna i uważa, że jest bezużyteczny. Dla każdego, kto nie wierzy, że para Rengar i Zielonym Ojcec może siać postrach na Summoner’s Rift, Vandiril przygotował filmik. Pokazuje on, że jest to świetna synergia, a ciągłe wyskakiwanie z krzaków to całkiem dobra zabawa. Tym bardziej, jeśli wiąże się ona ze zdobyciem zabójstwa. Zobaczcie sami.

Świetna synergia: Ivern + Rengar

Jak podoba Wam się powyższy filmik? Próbowaliście takiego duo? A może już całkiem zapomnieliście o Ivernie? Napiszcie w komentarzach co o tym sądzicie.