League of Legends r.

Kiedy nowy bohater, rework Yoricka i Mistrzostwa Świata?

Czas na konkrety! Kiedy możemy się spodziewać reworku Yoricka, nowej postaci i Mistrzostw Świata?

Mistrzostwa Świata

Obecnie planujemy, że eliminacje/playoffy zostaną rozegrane na aktualizacji 6.15, może nieco na 6.16 zależnie od regionu. Mistrzostwa Świata odbędą się wtedy na 6.18.

Dodał też:

Zmiany w patchach 6.16-6.18 mają być dość wyraźne, ale małe, więc głównie małe poprawki indywidualnych bohaterów/przedmiotów, aby zyskały więcej rentowności/straciły nieco na dominacji. Mam nadzieję, że jak w zeszłym roku w rezultacie zobaczymy wiele różnorodności na Mistrzostwach, zwłaszcza we wczesnej fazie rozgrywki, nie musząc przedstawiać wielu nowych wielkoskalowych zmian (jak tych z aktualizacji 6.15) w ostatnich trzech aktualizacjach.

Rework Yoricka

Pojawiła się również kwestia Yorick_MIN Yoricka, w końcu jego rework zbliża się wielkimi krokami. Na pytanie, w której aktualizacji go poznamy, Meddler odpowiedział:

Gdzieś między patchami 6.19-6.21. Jeśli pojawiłby się w aktualizacji 6.18, na pewno zostałby wyłączony na Mistrzostwa Świata.

Oznacza to tyle, że Yorick pojawi się dopiero po Mistrzostwach Świata.

Nowy bohater

Zobacz też:

Rioterzy potwierdzili oficjalność plakatów, dodając zdjęcia ławek z nimi na swoich Twitterach i na oficjalnym snapchacie:

Cn1GLYzVMAAHwT6 Cn1GMPZUsAAMPfF

2

3

tw1

Meddler zdradził również, kiedy możemy się go spodziewać:

Nowy bohater w patchu 6.18 nie byłby dobrą opcją na Mistrzostwa Świata. Może on się pojawić w aktualizacji 6.16 lub 6.17, zależnie od tego, jak będzie miała się rzecz z jego zbalansowaniem.

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]

Źródło: klik!