League of Legends r.

Kim może być Kled? Teorie spiskowe

Wczoraj informowaliśmy Was o pierwszych przeciekach dotyczących nowego bohatera (Click!). Zgodnie z tradycją prezentujemy Wam teorie spiskowe!

Na wstępnie zachęcamy Was do skucia własnych teorii! Pamiętajcie, ze każda z nich to popis wyobraźni i nie musi zawsze trafić w stan faktyczny po ogłoszeniu bohatera – więc bez spinania pośladków. Jedna ważna rzecz na początek, bo wielu z Was źle interpretuje plakat Kleda (Click!) – Kled się pod nim jedynie podpisuje! To nie on jest na rysunku (ewentualnie jest ukryty w krzaku!)

Kled = Omen?

Omen_Concept

Omen był bohaterem, którego projektował FearlPony (ostatnio niezwykle pobudzony i odpisujący wszystkim na forum Riotu). Przez pewien czas chodziły pogłoski, że został on przerobiony na Kha’Zixa, jednak Morello jakiś czas temu zaprzeczył tym pogłoskom. Jego [R] miało być podobne do tego, które posiada Miss Fortune. Ta teoria ma sens, ponieważ Riot często powraca do pomysłów sprzed kilku lat (Aurelion Sol), a Omen wydaje się zwierzakiem, który z chęcią posiedziałby w krzaku.

Kled = Vesper?

Lg0AMkG

Pamiętacie nasz żart na 1 kwietnia z “Vesperem”? O dziwo, koncepcja bohatera-nietoperza jest bardzo realna. Od długiego czasu nie otrzymaliśmy jakiegokolwiek Yordla. Same nietoperze lubią siedzieć w różnych krzakach oraz roślinach. Dźwięk, który słyszymy na PBE z buszu, może być po prostu echolokacyjnym piskiem nietoperza.

Kled = nosorożec?

rhino800

Jakiś czas temu na reddicie pojawił się przeciek, który brzmiał następująco:

  • nowa postać będzie supportem-tankiem
  • będzie to zwierzęcy bohater o czterech łapach (z Pustki/smoczy/przypominający nosorożca)
  • może podrzucać ogonem
  • oddycha kwasem/gęstą i lepką substancją
  • 6 poziom pozwala ADC/sojusznikowi dosiąść supporta, przez co mają dzielone obrażenia (support kontroluje ruch)
  • jeździec nie może anulować autoataków, ale ma zwiększony zasięg i szybkość ataku
  • dopasowany do roli supporta, ale każda postać może go dosiąść, zyskując określone profity

Idealnie to pasuje do nosorożca, który siedzi w krzaku, aby zmiażdżyć biegnące w jego kierunku stworzonko

Kled = łowca?

1357605-1600x1200-[DesktopNexus.com]

Kled jest łowcą. Ponad rok temu Riot zapowiedział prace nad bohaterem kontrolującym miniony oraz potwory z jungli. Ta idea wydaje się bardzo realna. Kled, stojąc w krzakach, chce upolować zwierzaka z plakatu, aby przejąć nad nim kontrolę i wykorzystać go w walce. Zwróćcie uwagę, że zwierzaczek z plakatu jest podobny do Raptora. Dźwięk, który dobiega z krzaków na PBE, to “wabik” (taki gwizdek), który jest stosowany do zwabienia zwierzyny w polowaniach. Moim skromnym zdaniem ta teoria jest najbliższa prawdy. A jakie są Wasze domysły?

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]