League of Legends r.

Kled nowym bohaterem?

Riot nieźle się bawi, robiąc nas w konia. Przeciek nowego bohatera? Zwykły żart?

Zobacz też:


W jednym z hiszpańskich barów e-sportowych pojawił się tajemniczy plakat, przy którym oznaczono również Riotera. Zobaczcie…

Przechwytywanie

2ithnkn

W wolnym tłumaczeniu:

POSZUKIWANY ten tchórz. Ty draniu, zawsze uciekasz i chowasz się w krzakach! Ucieknie z walki na rzece. On zawsze ucieka!

Nieco ostrożnie podchodziłabym do drugiego zdania od końca – Hiszpan przetłumaczył je jako “In the river battle he will escape”, jednak możliwe, że słowo “river” powinno zostać zamienione na “Creek” – a wtedy możemy doszukiwać się nieco innego znaczenia.

Zwróćcie również uwagę na to, że na dole widnieje podpis – Kled. Pytanie, czy należy on do osoby, która szuka uciekiniera, czy też do samego uciekającego.

Plakat ten znaleziono także w innych miejscach:

Cm6jRbOWAAAGoim vimra0

Od razu pojawiły się spekulacje, jakoby nowy bohater miał być… chupacabrą! Nie jest to wcale takie bezpodstawne, ponieważ plakat pojawił się właśnie w języku hiszpańskim, a nazwa tego latynoamerykańskiego stworzenia również z niego czerpie.

Chupacabra ma syczeć i piszczeć, co zgadzałoby się z dźwiękami, które pojawiły się na PBE przy okazji przechodzenia obok krzaków. Zwierzę to jest też znane ze swoich specyficznych ucieczek.

Co sądzicie o takiej teorii?

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]