League of Legends r.

Portrety graczy z e-sportu

Kolejne fanarty dotyczące League of Legends. Jednak tym razem nie przedstawiają one postaci z tej gry. Zobaczcie portrety profesjonalnych graczy. 

To, że społeczność LoL-a jest utalentowana wszyscy wiemy.  Nikogo nie zdziwi, że w internecie każdego dnia pojawiają się setki nowych rysunków przestawiających bohaterów Ligi w podstawowej wersji lub z jakąś skórką. Mamy też tysiące propozycji nowych skinów, a nawet kompletnie nowych, fanowskich bohaterów. Mówi się o tym dużo. Jednak do tej pory niekoniecznie mówiło się o rysowaniu profesjonalnych graczy. Chcielibyście zobaczyć rysunek przedstawiający Jakosa lub Vandera? Jeśli tak, to jest to wpis dla Was.

Juliette, autorka prac, które za chwilę zobaczycie, jest 17-letnią fanką e-sportu. Przy okazji jest też kreatywna i lubi przedstawiać różnych profesjonalnych graczy w swoim charakterystycznym stylu. Na swoim twitterze: Sidoniia regularnie publikuje nowe rysunki. Oczywiście nie są to tylko prace z LoL-a, jednak w tym wpisie to na nich się skupimy.

Portrety graczy z e-sportu

cvs_fzpxyaa2kvk

cvr0-mhxeaacwfv

crilnkrweaaleoh

cuwchzhw8aaucoq

cuvxumpwiaaz2so

cspoiqmweaabt0a

ctxvz6cwgaarcjk

cuogny6wyaawavj

cvypettwgaecb7k

Jak podoba Wam się taki styl? Napiszcie w komentarzu, który rysunek spodobał Wam się najbardziej. Ciekawostką jest to, że najpopularniejszy rysunek Juliette to FORG1VEN i Vander (polubiło go ponad 1000 osób).