r.

Plany dla strzelców

Riot uchyla rąbka tajemnicy w kwestii zmian strzelców. Możliwe, że czeka nas naprawdę niesamowity rework. Zobacz, kogo będzie on dotyczył!

KalistaZwiastun

 

Jeden z użytkowników oficjalnego forum LoL-a stwierdził, że Riot powinien znerfić zasięg Kalisty do 525, a może nawet do 500. Na tę propozycję odpowiedział CertainlyT:

“Kalista już miała zasięg 525 jednostek przez pewien okres jej rozwoju. Niestety, reakcje na niego były bardzo negatywne, a takowe się pojawiają, gdy gracze potrzebują większy margines błędu w fazie, w której większość z nich nie jest jeszcze dobrze zapoznana z bohaterem. Możliwe, że jeszcze raz przyjrzymy się tej kwestii. Zmniejszenie jej zasięgu na pewno wymagałoby rekompensaty w postaci innych zmian.”

Mafia Miss Fortune

Pracownik Riotu został również zapytany o plany dla Miss Fortune. Wypowiedział się następująco:

“Obecnie planujemy wydać rework Miss Fortune w czasie przedsezonu (a więc na pewno po Mistrzostwach), ponieważ wymaga ona kilku aktualizacji nie tylko modelu podstawowego, ale także skórek.

Nie chcę wzbudzać szczególnej ekscytacji, jednak chcemy również wykonać wiele testów wydajnościowych, aby upewnić się, że liczba pocisków w jej ulcie na poziomie 16 nie zniszczy komputerów o minimalnych wymaganiach sprzętowych.

Brzmi ciekawie, prawda? Niektórzy wydają się bardzo podekscytowani tą informacją, a inni obawiają się, że w 2016 roku Miss Fortune stanie się bohaterem rodzaju “pick or ban”. Co o tym sądzicie?

 

 

Źródła:
http://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/gameplay-balance/JWLkuK83-mf-changes-arent-till-after-worlds-so-that-means-over-a-month-away
http://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/gameplay-balance/e27wilM8-kalistas-range-should-be-nerfed-to-525-at-the-very-least-if-not-500