League of Legends r.

Pentakill powraca! Kolejna zapowiedź – tym razem od K/DA Evelynn

Przegląd magazynów z K/DA Evelynn ujawnia zapowiedź wywiadu z Pentakill dotyczącego przyszłości zespołu. To kolejny zwiastun 3. albumu jedynego takiego metalowego zespołu z Runeterry. Czy jesteśmy coraz bliżej do pierwszego odsłuchania nowej płyty?

Pentakill powraca! Zapowiedź od K/DA Evelynn

Oficjalny profil @KDA_MUSIC na Twitterze opublikował dziś widoczne niżej zdjęcie. “Nie wierz we wszystkie plotki, jakie usłyszysz. Nigdy Twoja, Evelynn“.

Na pierwszy rzut oka nie dzieje się tu nic ciekawego: ręka Evelynn nad Oppo z zablokowanym ekranem, obok trzy magazyny – na każdym z nich trafiła na okładkę. W jednym z SMS-ów ktoś pyta Evelynn o to, z kim zjedzą swoje KBBQ – koreańskie BBQ, gogi-gu-i. Evelynn, z kim się dziś spotkasz? Może z kimś z zapowiadanego od dwóch lat boysbandu?

K/DA Evelynn Pentakill

Kayle z Pentakill

Naszą uwagę powinien w szczególności przykuwać magazyn pośrodku. W “Burning” pojawił się wywiad z Kayle z Pentakill. Jest to kadr z jej istniejącego, niezmienionego splash arta. Pod nagłówkiem “Catching up with Pentakill” dowiadujemy się, że wywiad dotyczył imprez, muzyki i przyszłości pierwszego i jedynego metalowego zespołu Runeterry.

Przy okazji oznacza to też, że Pentakill istnieje w uniwersum K/DA, a K/DA istnieje w naszej rzeczywistości. Czy to oznacza, że w teledysku Pentakill – Mortal Reminder w rolę Yordli wcielili się statyści? A co z Soną – plakaty jej dwóch skórek, czyli DJ Sony oraz Pentakill Sony, pojawiły się także w uniwersum K/DA. Jak zostaną rozwiązane te kwestie w lore?

Nie mogę się doczekać wydania kolejnego albumu Pentakill – prawdopodobnie pojawi się wraz z nowym członkiem zespołu. W związku z tym, że nazwy utworów Pentakill inspirowane są przedmiotami w Lidze, jak Ohmwrecker czy Mortal Reminder, a już niedługo w grze zobaczymy kompletnie nowe przedmioty, coś mi się wydaje, że powrotu Pentakill możemy spodziewać się już niedługo.

K/DA Kayle Pentakill

Pentakill Kayle