League of Legends r.

Powstanie muzyczna grupa idoli? Wskazówka od Riotu!

Hype na K/DA trwa, a tymczasem Riot mógł dać nam podpowiedź, że powstanie kolejna seria muzycznych skórek, tym razem - boysband, a także kto z  bohaterów może otrzymać taką skórkę. Ale niby jak?

Wiemy, że Riot zaczyna tworzyć skórki wiele miesięcy przed ich premierą, a w przypadku skinów, które do tego mogą otrzymać animację lub utwór muzyczny (lub oba), potrzeba jeszcze więcej czasu. Czy oznacza to, że już teraz rozpoczęto prace nad kolejnymi muzycznymi skórkami? Być może. W końcu K/DA okazało się sukcesem, więc Riot najprawdopodobniej będzie chciał to powtórzyć.

Okej, ale o co chodzi z męską grupą idoli?

Otóż wypuszczono trailer skórek K/DA pokazujący ich modele w grze. Zobaczcie sami:

Zwykle w takich prezentacjach bohaterowie pokazani są jak niszczą swoich wrogów. Postacie z Ionii i Demacii często walczą z Noxusem, ci z Piltover – z Zaun. I tak dalej… W tym wypadku nasze bohaterki pokonują bohaterów, których raczej nigdy w swoim życiu nie spotkały (jedynie Akali i Jhin mają jakiś sens).

Sporo osób twierdzi więc, że w następnej grupie muzycznej znajdą się: Jayce, Ezreal, Jhin i Ekko!

Zauważcie, że ich imiona zaczynają się tylko na „J” i „E”. Stąd też teoria, iż ich grupa nazywałaby się JEJE (czytana po angielsku brzmi jak GG).

Zakładając, że Ezreal dopiero co dostał swój update, a Ekko skórkę na Halloween, możemy stwierdzić, że jeśli to prawda, to jednak nie ujrzymy tych skinów przez długi czas. Stąd osobiście twierdzę, że mogą one wyjść dopiero na następne mistrzostwa.

Myślicie, że to faktyczna wskazówka? Chcielibyście zobaczyć taką grupę muzyczną? Może macie innych kandydatów? Sama chyba chciałabym Tarica, bo mogłabym atakować ludzi mikrofonem.

O autorze: Papuchochoł

PapuchochołNałogowo gram w kilka swoich ulubionych gier oraz piszę rozmaite opowiadania. Wydaję pieniądze na niepotrzebne gadżety, zbieram naklejki, a moim największym celem obecnie jest zmuszenie Riotu, żeby powstał Star Guardian Taric.